SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka i Latoszek spędzili razem noc. Co na to Lena?

Na dobre i na złe. Julka i Latoszek spędzili razem noc. Co na to Lena?

16.03.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 629. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Witek Latoszek (Bartosz Opania) Lena (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 629. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Witek Latoszek (Bartosz Opania) Lena (Anita Sokołowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wpadka w "Na dobre i na złe" w wykonaniu Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało). W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Lena Starska (Anita Sokołowska) nie uwierzy własnym oczom widząc swojego byłego męża, Witka Latoszka (Bartosz Opania) z Julką Burską (Aleksandra Hamkało)! Lekarze spędzą razem noc w hotelu rezydentów w Leśnej Górze. Czy między Julką z Latoszkiem do czegoś dojdzie? A może Lena opatrznie wyciągnie wnioski z niewinnej sytuacji?

"Na dobre i na złe" odcinek 639 - środa, 16.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy to możliwe, by Julka Burska została kochanką Witka Latoszka? Od dnia powrortu do szpitala w Leśnej Górze traktuje go jak swojego wujka. Latoszek jest przecież przyjacielem Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski), więc nie mógłby zaciągnąć do łóżka adoptowanej córki Burskich! A może jednak?

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Lena nie będzie mogła uwierzyć własnym uszom gdy rano wpadnie do hotelu rezydentów i zastanie Witka w kuchni z Julką. Wszystko będzie wskazywało na to, że młoda Burska spędziła noc u starszego lekarza.

Dziewczyna, zamieszana, widząc lekarkę rzuci tylko: - Cześć, ciociu...

Lena postara się zachować kamienną twarz, by nie dać po sobie poznać w jak żenującej sytuacji postawił ją były mąż. Także Julka będzie zakłopotana stojąc oko w oko z Leną. Po byle pretekstem popędzi do szpitala. Zostawi Lenę i Latoszka samych, by mogli sobie wszystko wyjaśnić.

Problem jednak w tym, że Lena nie zechce słuchać żadnych wyjaśnień byłego męża. W końcu są już po rozwodzie i Latoszek może się spotykać z kim tylko chce. Nie da Witkowi w ogóle dojść do słowa.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży z kochankiem z Australii. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki

Czy Julka i Latoszek będą mieli romans? Wydaje się, że Lena wyciągnie zabyt daleko idące wnioski. Co prawda między Witkiem a córką Burskich narodziła się przyjaźń, ale lekarz wciąż traktuje Julkę jak członka rodziny. Zresztą ona też widzi w nim tylko swojego wujka, który wspiera ją w trudnych chwilach.

- Ich relacja będzie się opierała na zasadzie: kto się lubi, ten się czubi. To ciekawa znajomość, pójdą nawet razem do klubu go-go! Nasi bohaterowie nie za dużo rozmawiają, ale widać, że jest między nimi nić porozumienia, że się lubią - powiedziała Aleksandra Hamkało w jednym z ostatnich wywiadów, który jest dostępny na stronie nadobre.tvp.pl.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: