SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska zrobi testy genetyczne i dowie się czy zachoruje na Alzheimera

Na dobre i na złe. Julka Burska zrobi testy genetyczne i dowie się czy zachoruje na Alzheimera

24.02.2016, godz. 21:37
Na dobre i na złe odc. 629. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski)
Na dobre i na złe odc. 629. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Julka Burska (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe" panicznie boi się, że przez biologicznego ojca, Ryśka Greca (Sławomir Orzechowski) będzie chora na Alzheimera. Niedawno wróciła do Leśnej Góry widzi, jak jej ojciec się stacza i nie chce przeżywać tego co on. W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Julka umawia się z Sylwią Mróz (Magdalena Turczeniewicz) na testy genetyczne, które potwierdzą lub wykluczą jej obawy. Czy Julka będzie chora?

"Na dobre i na złe" odcinek 629 - środa, 16.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Rysiek Grec ściągnął swoją biologiczną córkę do Leśnej Góry, bo bardzo chciał ją poznać. Julka, czyli adoptowana córka Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) nie mogła opuścić takiej okazji.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ojciec Julki zabije się? Rysiek Grec skoczy z dachu szpitala

Obiecujące spotkanie w "Na dobre i na złe" zakończyło się bez rewelacji. Julka zna już swojego ojca - podstarzałego rockmana. Wie też, że mężczyzna ma kłopot z alkoholem i co ważniejsze... choruje na Alzheimera!

To najbardziej przeraża młodą lekarkę z Leśnej Góry, która boi się, że odziedziczyła chorobę po tacie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży z kochankiem z Australii. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki

W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Rysiek trafia do szpitala i zachowuje się, jakby był pijany! Nie kontroluje swojego ciała, majaczy i nie jest świadomy swoich czynów. Starska (Anita Sokołowska) odkrywa, że to wynik choroby, a nie alkoholu. Julka jest przerażona i od razu zgłasza się do Sylwii, żeby ustalić z nią możliwość wykonania testów genetycznych. Wyniki badań wykażą, czy Julka jest chora.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: