SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Chory Zybert odchodzi z Leśnej Góry i z Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Chory Zybert odchodzi z Leśnej Góry i z Na dobre i na złe

29.02.2016, godz. 08:00
Na dobre i na złe odc. 629. Tadeusz Zybert (Marian Opania), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 629. Tadeusz Zybert (Marian Opania), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" bez Mariana Opani! Doktor Tadeusz Zybert (Marian Opania) z "Na dobre i na złe" odchodzi z pracy. Lekarz po jednym zawale i długim leczeniu choroby Parkinsona postanowi opuścić Leśnej Góry. W 629 odcinku "Na dobre i na złe" po kolejnym zabiegu, Zybert oddaje swoje obowiązki szefa oddziału onkologicznego w ręce Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Czy to koniec Zyberta w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 629 - środa, 16.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Profesor Zybert odejdzie z Leśnej Góry po tym, jak kolejny raz dostanie ataku w pracy. W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Tadeusz osunie się na ziemię uderzając głową o biurko.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

Po wypadku Zyberta, Tretter (Piotr Garlicki) poprosi Adama, żeby chwilowo przejął obowiązki swojego szefa. W tym samym odcinku "Na dobre i na złe" Julka (Aleksandra Hamkało) wykona tomografię i domyśli się, ze stan zdrowia Zyberta pogorszył się, bo przemieściła się jedna z elektrod stymulatora, który mu wszczepiono.

Młoda pani doktor razem z Tretterem i Adamem stanie przy stole operacyjnym, żeby wyleczyć Zyberta. Po zabiegu lekarz szybko dojdzie do siebie, jednak nie będzie chciał kontynuować pracy w szpitalu wiedząc, że naraża swoim pacjentów.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży z kochankiem z Australii. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki

W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Zybert postanawia pożegnać się ze swoim stanowiskiem, a swój stołek oddaje Adamowi! Krajewski sprawdzi się na kierowniczym stanowisku?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: