SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata wstydzi się romansu z pielęgniarzem Szczepanem

Na dobre i na złe. Agata wstydzi się romansu z pielęgniarzem Szczepanem

27.02.2016, godz. 21:42
Na dobre i na złe odcinek 629. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odcinek 629. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kochankowie z "Na dobre i na złe" znów razem, ale jakby osobno. Po bolesnym rozstaniu Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) na próźno próbowała zapomnieć o Szczepanie Lipskim (Kamil Kula). Miłość do niego okaże się silniejsza niż strach przed tym, że Szczepan znów ją zrani i zachowa się jak nieodpowiedzialny gówniarz. W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Agata wróci do pielęgniarza Szczepana, ale postawi twarde warunki - ich związek pozstanie tajemnicą przed kolegami z Leśnej Góry.

"Na dobre i na złe" odcinek 629 - środa, 16.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kryzys u Agaty i Szczepana z "Na dobre i na złe" zażegnany. Przynajmniej na razie. Po upojnych chwilach w składziku zakochani wreszcie dojdą do porozumienia. Szczepanowi, który awansuje z salowego na pielęgniarza, uda się wybłagać u Agaty jeszcze jedną szansę.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

Nie będzie to jednak łatwe, bo doktor Woźnicka będzie pełna obaw czy dobrze robi znów angażując się w związek z mężczyzną, który momentami zachowuje się jak dzieciak. Ale uczucia wezmą górę nad rozumem. W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Agata wróci do Szczepana, lecz postawi wyraźnie granice.

Po ostatnich ciężkich przeżyciach związanych z walką o życie ukochanego, który przed egzaminem pielęgniarskim zażył narkotyki, lekarka z Leśnej Góry będzie bardzo ostrożna. I od razu rozgraniczy pracę od swojego życia prywatnego. Nie pozwoli już sobie na chwile słabości w ramionach Szczepana w szpitalu w Leśnej Górze.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska i Latoszek kochankami? Lena nakryje ich w hotelu

W 629 odcinku "Na dobre i na złe" podczas wspólnego dyżuru doktor Woźnicka nie pozwoli swojemu chłopakowi nawet na to, by wziął ją za rękę. Mało tego - oświadczy, że w czasie pracy nie ma mowy o tym, by koledzy z Leśnej Góry widzieli, że są razem.

Agata będzie chciała ukrywać swój romans przed całym szpitalem zupełnie jakby się wstydziła, że dała Szczepanowi drugą szansę i znów w nim jest mimo tego, że tyle razy ją zawiódł. Pielęgniarzowi nie pozostanie nic innego jak przyjąć warunki ukochanej, choć nie omieszka jej wypomnieć, że jest wobec niego bardzo okrutna.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: