SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam Krajewski nowym szefem oddziału onkologicznego. Zybert awansuje Adama bez zgody Trettera

Na dobre i na złe. Adam Krajewski nowym szefem oddziału onkologicznego. Zybert awansuje Adama bez zgody Trettera

11.03.2016, godz. 18:30
Na dobre i na złe odc. 629. Tadeusz Zybert (Marian Opania), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 629. Tadeusz Zybert (Marian Opania), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" awansuje! W 629 odcinku "Na dobre i na złe" po kolejnym ataku i przebytej operacji, Zybert (Marian Opania) zdaje sobie sprawę, że jest już niezdolny do pracy i powinien wyznaczyć swojego następcę. Zostaje nim doktor Krajewski, który pod okiem cenionego profesora sam stał się mistrzem! Zybert - bez konsultacji z Tretterem (Piotr Garlicki) - mianuje Adama nowym szefem oddziału onkologicznego.

"Na dobre i na złe" odcinek 629 - środa, 16.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 629 odcinku "Na dobre i na złe" chory na serce i chorobę Parkinsona Zybert ma wypadek w szpitalu w Leśnej Górze. Chirurg, który ostatnio został oddziału szefem oddziału onkologicznego i radiochemioterapii, upada i uderza głową o biurko. Stan Zyberta jest poważny. Konieczna jest natychmiastowa operacja.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę? Podda się aborcji, bo nie chce być matką

Po zabiegu Zybert szybko wraca do siebie i dowiaduje się, że Adam w czasie jego nieobecności świetnie sobie radził. - Chcę cię przeprosić za moją niedyspozycję. Przepraszam cię, ale nie będę jutro mógł brać udziału w operacji - tłumaczy się Zybert.

- Chyba nie chce mnie pan zostawić z tym samego? - dziwi się Adam.
- Nie potrzebujesz już żadnej asekuracji. Dzisiejsza twoja decyzja to decyzja szefa. Mam nadzieję, że mnie godnie zastąpisz. Trzymaj się synku - stwierdza profesor, który postanawia odejść z pracy w szpitalu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wypadek Zyberta. Czy chory na serce Zybert umrze podczas operacji?

Czy Adam poradzi sobie w nowej roli ordynatora onkologii? Zybert awansował Krajewskiego bez konsultacji z Tretterem, ale to przecież pod jego okiem Adam stał się wybitnym chirurgiem!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: