SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Matylda rozpacza, bo Falkowicz nie chce być jej tatą - ZWIASTUN

Na dobre i na złe. Matylda rozpacza, bo Falkowicz nie chce być jej tatą - ZWIASTUN

05.03.2016, godz. 18:45
Na dobre i na złe odc. 628. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 628. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Matylda (Amelia Czaja) z "Na dobre i na złe" zżyła się z Falkowiczem (Michał Żebrowski) i już nie wyobraża sobie bez niego życia. W 628 odcinku "Na dobre i na złe" przybrana córka Falkowicza płacze, bo bardzo chce, żeby profesor zgodził się zostać jej ojcem. Jak zareaguje Andrzej? Czy lekarz zaopiekuje się dziewczynką i jej chorą matką, Kasią Smudą (Ilona Ostrowska)?

"Na dobre i na złe" odcinek 628 - środa, 9.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po pół roku w śpiączce Kasia Smuda zacznie powoli wracać do zdrowia, a Falkowicz weźmie ją do siebie, by w jego domu szybciej doszła do siebie i miała stała opiekę. Czy to znaczy, że będą rodziną?

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz ożeni się z Kasią

W 628 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz będzie musiał odpowiedzieć sobie na pytanie czy jest gotowy, by razem z Kasią Smudą stworzyć dla Matyldy prawdziwy dom. Mama Matyldy zamieszka w willi Falkowicza po tym jak cudem ozdrowieje i zostanie wypisana ze szpitala, ale dziewczynka zacznie mieć poważne wątpliwości dotyczące swojej przyszłości.

-Nie chcesz być moim tatą? - zapyta dziewczyna w 628 odcinku "Na dobre i na złe", gdy Falkowicz będzie układał ją do snu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki Burskiej i nowym neurochirurgiem w Leśnej Górze

Matylda jest już duża i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co się dzieje. Dziewczyna pokochała profesora i nie zamierza się z nim rozstawać. Czy lekarz z Leśnej Góry będzie gotów poślubić Kasię, żeby Matylda miała pełną rodzinę, o której zawsze marzyła?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: