SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Mama Matyldy zamieszka u Falkowicza. Co dalej z Kasią? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Mama Matyldy zamieszka u Falkowicza. Co dalej z Kasią? - ZDJĘCIA

03.03.2016, godz. 07:52
Na dobre i na złe odc. 628. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 628. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) z "Na dobre i na złe" wyjdzie ze szpitala, ale minie sporo czasu nim wyzdrowieje, zacznie chodzić i mówić. W 628 odcinku "Na dobre i na złe" mama Matyldy (Amelia Czaja) zamieszka w domu Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski), który zaopiekuje się nią najlepiej jak umie. Dzięki temu nie będzie musiał rozstawać się z Matyldą, którą pokochał jak córkę, a w dodatku będzie miał na oku Kasię.

"Na dobre i na złe" odcinek 628 - środa, 9.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Życie Kasi Smudy już nie jest zagrożone! W 628 odcinku "Na dobre i na złe" mama Matyldy wyjdzie ze szpitala. Zacznie się jednak nieciekawie...

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz ożeni się z Kasią

Falkowicz będzie miał Kasię na oku, któa zamiesza w jego domu. Po tym, jak w poprzedniej placówce, lekarze nie przejmowali się losem pacjentki, profesor zarządził, by przewieźć ją do Leśnej Góry. To tu dzięki Ruudowi Van Graafpwi (Redbad Klynstra) udało się wybudzić ją ze śpiączki. W pewnym momencie jednak stan Kasi był krytyczny. Omal nie umarła gdy zaraziła się od córki ospą wietrzną.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Matylda cierpi, bo Falkowicz nie chce być jej ojcem

Kilka dni po wyjściu ze szpitala z Kasią będzie juz lepiej, ale wciąż nie wróci do pełnej sprawności. Przykuta do wózka inwalidzkiego nadal nie będzie mówić i kontaktować się z otoczeniem. Falkowicza czekają trudne chwile. Profesor będzie zajmować się już nie tylko Matyldą, ale również jej matką.

Była kochanka Falkowicza nadal będzie wymagać ciągłej opieki i rehabilitacji... Andrzej specjalnie dla niej zatrudni wykwalifikowaną pielęgniarkę. A Matylda postara się, by zeswatać mamę z Falkowiczem. Specjalnie dla nich urządzi kolację z romantyczną muzyką.

W końcu Falkowicz wyjaśni swojej przybranej córce, że choć z Kasią kiedyś byli naprawdę blisko, to teraz już nic ich nie łączy. - Nie chcesz być moim tatą? - zapyta Matylda, a Falkowicz nie będzie wiedział co odpowiedzieć.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: