SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kasia i Falkowicz na randce. Matylda swata swoją mamę z Andrzejem - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Kasia i Falkowicz na randce. Matylda swata swoją mamę z Andrzejem - ZDJĘCIA

09.03.2016, godz. 20:20
Na dobre i na złe odc. 628. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 628. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Falkowicz (Michał Żebrowski) i Kasia (Ilona Ostrowska) z "Na dobre i na złe" będą razem dzięki Matyldzie (Amelia Czaja)? W 628 odcinku "Na dobre i na złe" córka Kasi dołoży wszelkich starań, żeby profesor na nowo pokochał jej mamę. Sprytna 11-latka zorganizuje im nawet randkę i sama przyrządzi jedzenie. Wszystko dlatego, że Matylda marzy o prawdziwej rodzinie i o tym, by Falkowicz był jej tatą już na zawsze.

"Na dobre i na złe" odcinek 628 - środa, 9.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy marzenie Matyldy z "Na dobre i na złe" się spełni i jej mama będzie z Falkowiczem. W 628 odcinku "Na dobre i na złe" dziewczynka próbuje zeswatać Andrzeja z Kasią. Wie przecież, że kiedyś się spotykali i byli ze sobą naprawdę blisko.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz ożeni się z Kasią

Po tym jak Kasia wprowadzi się do domu Falkowicza, jej córka zacznie snuć nadzieje na to, że w końcu będzie miała szczęśliwą rodzinę. - Wy zajmijcie się sobą, a ja za chwilę podam kolację - powie dziewczynka sadzając Falkowicza przy stole obok swojej matki.  -Twoja córka chyba urządziła nam randkę- zauważy profesor. - To prawdziwa włoska uczta - doda Andrzej, gdy Matylda postawi na stole kanapki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Matylda cierpi, bo Falkowicz nie chce być jej ojcem

Chwilę później Andrzej wstanie od stołu i zacznie grać na pianinie. - To oczywiste, że masz ochotę na prawdziwą duchową ucztę... - powie Falkowicz, ale Kasia nie odpowie. Nadal będzie siedziała bezruchu, przykuta do wózka inwalidzkiegp. Potrzebuje bowiem jeszcze godzin rehabilitacji, żeby wrócić do zdrowia.

- Mama się poruszyła. Mama lubi jak grasz! - powie wieczorem Matylda, do której mama pomacha słysząc muzykę. Andrzej ostudzi entuzjazm dziewczynki i wyzna, że kiedyś kochał jej matkę, ale to już przeszłość...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: