SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska wygryzie Przemka Zapałę?

Na dobre i na złe. Julka Burska wygryzie Przemka Zapałę?

04.03.2016, godz. 14:30
Na dobre i na złe odc. 628. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 628. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Pozycja Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz) z "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze jest zagrożona! W 628 odcinku "Na dobre i na złe" Julka Burska (Aleksandra Hamkało) odbiera mu pracę, bo błaga Falkowicza (Michał Żebrowski), żeby pozwolił jej asystować przy kolejnej operacji.  Uczennica przerośnie mistrza, bo Julka zauważy błąd profesora i uratuje jego pacjentkę. Cudowna i uzdolniona młoda Burska wygryzie Przemka, który do tej pory był jednym z lepszych chirurgów?

"Na dobre i na złe" odcinek 628 - środa, 9.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Julka Burska zajmie miejsce Przemka w szpitalu w Leśnej Górze? Dziewczyna dostała pracę, ale bez przerwy przyjmuje pacjentów na izbie przyjęć. Marzy o tym, żeby operować.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka Burska drugim Falkowiczem! Ratuje pacjentkę profesora

W 628 odcinku "Na dobre i na złe" Julka dowiaduje się, że Przemek lada moment będzie asystował słynnemu Falkowiczowi podczas operacji. Burska biegnie do Andrzeja i zaczyna mu się podlizywać, żeby zgodził się wpuścić ją na salę operacyjną. W końcu młoda pani doktor nie wytrzymuje i zaczyna krzyczeć.

- Ja chcę po prostu zacząć operować, a kiszę się na izbie, po mino tego, że jestem cholernie zdolna! Z pana pomocą czy bez ja i tak zostanę Falkowiczem, tylko, że w spódnicy.
- Pani godność? - pyta zdziwiony Falkowicz.
- Julia Burska...

- Rozumiem, że z tych Burskich? Pani nazwisko nie robi na mnie żadnego wrażenia, ale lubię kobiety z charakterem. Myć się - rozkazuje Falkowicz, a to oznacza, że Burska zastąpi Zapałę w czasie operacji.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży z kochankiem z Australii. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki

W 628 odcinku "Na dobre i na złe" Przemek potyka Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska) na korytarzu. Pani ordynator dziwi się, że Przemek spaceruje zamiast operować. - Nie powinieneś być teraz na bloku?
- Młoda mnie wywiozła - żali się Zapała.
- Mówisz o Burskiej? Wkręciła się Falkowiczowi w asystę?
- Tak. A ja głupi myślałem, że jest zagubiona. Chciałem jej tylko udzielić kilku rad! - denerwuje się Przemek.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: