SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska podlizuje się Falkowiczowi

Na dobre i na złe. Julka Burska podlizuje się Falkowiczowi

09.03.2016, godz. 07:25
Na dobre i na złe odc. 628. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 628. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dumny Falkowicz (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe" czuje na karku oddech konkurencji. W 628 odcinku "Na dobre i na złe" Julka (Aleksandra Hamkało) ratuje pacjentkę profesora! W czasie operacji Andrzej popełni błąd, a młoda Burska, która mu asystuje podczas zabiegu, od razu to zauważa. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) jest z niej dumna. Ale Falkowicz czuje się dotknięty, że poucza go młoda lekarka. Julka podpada mu, bo niszczy jego reputację w szpitalu!

"Na dobre i na złe" odcinek 628 - środa, 9.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Julka Burska niedawno dołączyła do ekipy zgranych lekarzy z Leśnej Góry, a już narobiła sobie wrogów! Jak? Falkowicz nie polubi jej, bo to ona zacznie wytykać mu błędy!

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

W 628 odcinku "Na dobre i na złe" Julka zacznie zachwalać profesora prosząc, by pozwolił jej asystować w czasie jednej z operacji. - Z wazeliną można zaczekać - burknie Falkowicz.

-Ja chcę operować! Z pana pomocą, czy bez i tak za parę lat będę Falkowiczem w spódnicy - zaznaczy Julka Burska, a rozbawiony Andrzej w końcu pozwoli jej chwycić za skalpel. Julka zastąpi nieobecnego Przemka Zapałę (Marcin Rogacewicz).

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży z kochankiem z Australii. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki

Andrzej będzie dumny i pewny tego co robi - jest przecież najlepszy. Jednak Julka, która dopiero się uczy wytknie mu poważny błąd. Falkowicz odejdzie na chwilę od stołu operacyjnego, żeby odebrać ważny telefon. Gdy wróci wyda komendę - Szyjemy - ale instrumentariuszka zaznaczy, że brakuje jej jednego gazika.

- Nie mogę brać odpowiedzialności za pani bałaganiarstwo - Falkowicz zignoruje problem, ale Burska zaleci mu by zrobili pacjentce prześwietlenie. Na zdjęciu niczego nie będzie widać, a Andrzej będzie żądał przeprosin...

Dopiero, gdy lekarze zszyją pacjentkę, Julka postanowi wykonać kolejne prześwietlenie. Będzie pewna, że poprzednio, coś mogło nie wyjść przez elektrody przylepione do klatki piersiowej operowanej kobiety. Okaże się, że tym razem Burska ma rację!

Julka uratuje pacjentkę, a Wiki będzie z niej dumna. - W sumie to uratowałaś Falkowiczowi tyłek. Dzięki tobie będziemy mogli szybko naprawić jego błąd - powie doktor Consalida.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: