SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz klientem striptizerki z klubu nocnego - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Falkowicz klientem striptizerki z klubu nocnego - ZDJĘCIA

02.03.2016, godz. 07:45
Na dobre i na złe odc. 628. Sara (Agnieszka Kaczorowska) Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 628. Sara (Agnieszka Kaczorowska) Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wstydliwa tajemnica Falkowicza (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe" wychodzi na światło dzienne! W 628 odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze trafia Sara (Agnieszka Kaczorowska), tancerka erotyczna z klubu go-go, która prywatnie jest dobrą znajomą profesora! Co łączy Andrzeja Falkowicza ze striptizerką? W przeszłości Falkowicz był stałym klientem Sary, której słono płacił za występy tylko dla niego.

"Na dobre i na złe" odcinek 628 - środa, 9.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przemiana Falkowicza z "Na dobre i na złe", która dokonała się na przestrzeni kilku lat jest naprawdę zadziwiająca. Na samym początku pracy w szpitalu w Leśnej Górze Falkowicz uchodził za czarny charakter, który sypia ze swoimi studentkami, dręczy podwładnych i widzi tylko czuek własnego nosa.

Te czasy jednak minęły. Teraz Falkowicz jest kochającym ojcem 11-letniej Matyldy (Amelia Czaja), córki swojej dawnej kochanki Kasi Smudy (Ilona Ostrowska), którą traktuje jak własne dziecko. W 628 odcinku "Na dobre i na złe" druga twarz Falkowicza, ta bardziej mroczna, znów daje o sobie znać.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

Pacjentką szpitala w Leśnej Górze zostaje tancerka erotyczna Sara. Witek Latoszek (Bartosz Opania) poznaje stiptizerkę podczas wyjścia do nocnego klubu z Julką Burską (Aleksandra Hamkało).  Kiedy zauważa, że dziewczyna kaszle krwią i jest bardzo słaba, od razu zabiera ją do szpitala.

Tam Sara spotyka swojego stałego klienta... Falkowicza. Profesor, by stracić w oczach kolegów, udaje, że nie zna tancerki erotycznej. Ale prawda jest taka, że zanim został ojcem Matyldy bywał częstym gościem w nocnym klubie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Matylda zmusi Falkowicza, by poszedł z nią na święto szkoły

Striptizerka pyta wprost Andrzeja dlaczego nie przychodzi już na jej występu. Falkowicz tłumaczy, że jego życie bardzo się zmieniło i teraz najważniejsza jest dla niego rodzina.

To Wiktoria Consaldia (Katarzyna Dąbrowska) jako pierwsza dowiaduje się od Sary, że nie tak dawno temu Falkowicz był jej ulubionym klientem, zostawiał  jej wysokie napiwki za prywatne pokazy tańca. Falkowicz jednak wypiera się tej kłopotliwej znajomości.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: