SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz klientem klubu nocnego! Co go łączy z tancerką erotyczną Sarą?

Na dobre i na złe. Falkowicz klientem klubu nocnego! Co go łączy z tancerką erotyczną Sarą?

09.03.2016, godz. 20:15
Na dobre i na złe odc. 628. Sara (Agnieszka Kaczorowska) Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 628. Sara (Agnieszka Kaczorowska) Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Co łączy Falkowicza (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe" ze striptizerką Sarą (Agnieszka Kaczorowska)? W 628 odcinku "Na dobre i na złe" koledzy Andrzeja Falkowicza ze szpitala w Leśnej Górze poznają jego wstydliwy sekret! Profesor ukrywa przed wszystkimi, że jest wielkim miłośnikiem tańca na rurze i często bywa wieczorami w nocnych klubach dla panów. Sara, w obecności kilku lekarzy, demaskuje Falkowicza ujawniając jego erotyczne fantazje!

"Na dobre i na złe" odcinek 628 - środa, 9.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przemiana Falkowicz z "Na dobre i na złe", która w ciągu kilku ostatnich miesięcy stał się zupełnie innym człowiekiem, kochającym ojcem 11-letniej Matyldy (Amelia Czaja), była szokiem dla większości pracowników szpitala w Leśnej Górze. Ale mylił się ten, kto myślał, że Falkowicz już niczym więcej nikogo nie zaskoczy!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Matylda swata Falkowicza ze swoją mamą Kasią

W 628 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz przychodzi rano do szpitala. I z przerażeniem odkrywa, że jego kolejną pacjentką jest tancerka z nocnego klubu, którą całkiem dobrze zna. Jakiś czas temu Andrzej był stałym klientem Sary, której płacił za prywatne występy...

Powitanie Falkowicza ze striptizerką nie należy jednak do serdeczynych. Wprost przeciwnie, chirurg z Leśnej Góry udaje, że w ogóle nie zna Sary. - Profesorku... - zagaduje go pacjentka uśmiechając się przy tym uwodzicielsko. Zawstydzony Falkowicz odwraca się, by Sara go nie rozpoznała.

- Pani musiała mnie z kimś pomylić - wyjaśnia szybko, ale Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) i Klaudia Miller (Julia Wyszyńska), którzy są świadkiem tej sceny dobrze wiedzą, że Andrzej kłamie.

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria w ciąży pokłóci się z Adamem o dziecko

Sara nie daje za wygraną. - Naprawdę nie pamiętasz? Sara... Na lewo od baru. Taniec na rurze i numer z wężem, twój ulubiony... - przypomina Falkowiczowi, który rumieni się i przez chwilę nie wie co odpowiedzieć.
- To jest z pewnością pomyłka, bo ja organiczne nie lubię gadów! - stwierdza w końcu oburzony. Tancerka erotyczna jest zaskoczona jego słowami.- Serio? W życiu bym nie powiedziała.

Wiktoria, Przemek i Klaudia z trudem powstrzymują wybuch śmiechu. - Mogę kontyuować, profesorku? - pyta z kpiącym uśmiechem Wiki, która chce przejść do kolejnego etapu przedstawienia przypadku chorej Sary.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: