SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Seks Agaty i Szczepana w magazynku - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Seks Agaty i Szczepana w magazynku - ZDJĘCIA

02.03.2016, godz. 19:07
Na dobre i na złe odcinek 627. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odcinek 627. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Seks na zgodę w "Na dobre i na złe"?! Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) i Szczepan Lipski (Kamil Kula) rozstali się kiedy salowy oszukał swoją dziewczynę. Nie dość, że zażył narkotyki i omal nie umarł, to jeszcze nie powiedział jej prawdy. W 627 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan podejmuje próbę odzyskania Agaty. Pocałuje ukochaną na szpitalnym korytarzu, a potem zaciągnie ją do magazynku, gdzie oboje oddadzą się miłosnym uniesieniom.

"Na dobre i na złe" odcinek 627 - środa, 2.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Agaty i Szczepana z "Na dobre i na złe" zakończył się w dniu, w którym salowy z Leśnej Góry trafił do szpitala pod wpływem narkortyków. Okazało się, że przed egzaminem pielęgniarskim wziął kokainę, by łatwiej mu było się uczyć. Agata nie mogła wybaczyć Szczepanowi kłamstwa. Już zresztą kolejnego. Zostawiła ukochanego i na jakiś czas wyjechała,

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam za plecami Wiktorii umówi się z była kochanką Anetą

W 627 odcinku "Na dobre i na złe" po powrocie ze szkolenia Agata spotka się ze Szczapanem w pracy. Jakież będzie jej zdziwienie gdy dowie się, że nie jest już salowym. Szczepan zda egzamin pielęgniarski i awansuje na pielęgniarza.

Początkowo doktor Wóźnicka nie będzie o tym widziała. Kiedy zauważy, że Szczepan podaje pacjentom leki przywoła go do porządku, że nie wolno tego robić salowemu.

-
Od wczoraj pracuję jako pielęgniarz. Pokazać dyplom - zapyta oburzony Szczepan. Agata zwróci mu uwagę, że wobec tego powinien nosić fartuch pielęgniarza.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka Burska w ciąży. Kto będzie ojcem dziecka Julki?

To spotkanie uświadomi Szczepanowi, że nie przestał kochać Agaty i musi zrobić wszystko, by ją odzyskać. Idąc za ciosem postawi wszystko na jedną kartę. Podczas kolejnej rozmowy przeprosi Agatę za to, że zawiódł jej zaufanie, przyzna jej rację, że miała prawo się na niego obrazić.

- Nie chcę żadnych twoich tłumaczeń... To nic nie da! Skoro musimy razem pracować, po prostu pracujmy. Koniec. Więcej nic od ciebie nie chcę!

- Może ja chcę... - Szczepan w pewnej chwili zacznie ją całować, a lekarka nie zaprotestuje. Co więcej da się zaciągnąć do składziku, że spędzi ze Szczepanem upojne chwile.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 627 odcinka "Na dobre i na złe" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: