SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Oto nowe mieszkanie Wiktorii i Adama - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Oto nowe mieszkanie Wiktorii i Adama - ZDJĘCIA

02.03.2016, godz. 19:53
Na dobre i na złe odc. 627 WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 627 WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Miłość dwójki lekarzy z "Na dobre i na złe" rozkwitnie jak nigdy dotąd! Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) zamieszkają razem! Zakochanym trudno będzie znaleźć warte uwagi mieszkanie na wynajem, ale wtedy z pomocą przyjdzie im Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki). W 627 odcinku ''Na dobre i na złe'' Wiki i Adam wprowadzą się do mieszkania teściowej Krzysztofa! W końcu będą mieli swoje miejsce na ziemi.

"Na dobre i na złe" odcinek 627 - środa, 2.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Happy end? W 627 odcinku ''Na dobre i na złe'' Wiktoria i Adam po wielu latach flirtu i niedomówień, nareszcie zamieszkają razem! To świetna wiadomość dla wszystkich fanów zakochanej pary z Leśnej Góry.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Agnieszka Kaczorowska tancerką erotyczną. Co ją łączy z Latoszkiem i Falkowiczem?

Przez jakiś czas Wiki i Adam będą cieszyć się sobą w rezydencji Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski), ale gdy w 626 odcinku "Na dobre i na złe" profesor wróci z urlopu, sielanka się skończy. Zakochani postanowią znaleźć mieszkanie na wynajem, ale to nie będzie takie proste.

W 627 odcinku "Na dobre i na złe" Krajewski sprawdzi kilka ogłoszeń, ale szybko dojdzie do wniosku, że mieszkania są w opłakanym stanie. Ze swoich problemów zwierzy się Anecie (Natalia Rybicka), która zaproponuje mu, żeby zamieszkali w mieszkaniu, którym ona się opiekuje.

Adam szybko utnie temat, a Wiktorii nawet nie wspomni o propozycji byłej kochanki.

Zobacz: Na dobre i na złe. Rafał Konica rozstanie się z Klaudią po śmierci Małgosi?

Jak podaje "Świat Seriali" w tym samym odcinku ''Na dobre i na złe'' Wiktoria i Adam będą rozmawiali o planowej przeprowadzce w szpitalu. Ich rozmowę usłyszy Radwan i wręczy Wiki klucze do mieszkania swojej teściowej, Teresy (Anna Tomaszewska).

- Czwarte piętro bez windy. Matka nie mogła tam dłużej mieszkać. Wy jesteście młodzi, dacie radę - powie ginekolog, a szczęśliwa Consalida jeszcze tego samego dnia zaprowadzi Adama do lokalu. Zdejmując ukochanemu opaskę z oczu krzyknie ''Witaj w domu''!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 627 odcinka "Na dobre i na złe" >>>

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: