SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Krzysztof ostrzega Wiktorię. Jej romans z Adamem to błąd - ZWIASTUN

Na dobre i na złe. Krzysztof ostrzega Wiktorię. Jej romans z Adamem to błąd - ZWIASTUN

28.02.2016, godz. 12:25
Na dobre i na złe odcinek 627 Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Wiktoria Consaldia (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 627 Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Wiktoria Consaldia (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Cały szpital w Leśnej Górze z "Na dobre i na złe" już wie, że Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) są razem. Zakochani nie kryją się ze swoim uczuciem choć Wiki jest jeszcze żoną Tomasza (Ireneusz Czop). W 627 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) przerywa czułości pary i wygłasza dość zaskakujące ostrzeżenie. Ginekolog ostrzega Wiki, że romans w pracy to duży błąd.

"Na dobre i na złe" odcinek 627 - środa, 2.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zakochani i szczęśliwi Wiktoria i Adam z "Na dobre i na złe" nie wstydzą się okazywać sobie uczuć. Nawet na szpitalnym korytarzu nie mogą się od siebie oderwać. Ich miłość z każdym dniem jest coraz silniejsza, a po wyjeździe Tomasza Rzepeckiego z Leśnej Góry już nie muszą się obawiać, że zostaną przyłapani na gorącym uczynku.

Patrz: Na dobre i na złe. Aneta będzie prześladować Wiktorię i Adama?

W 627 odcinku "Na dobre i na złe" para lekarzy droczy się w kwestii wynajęcia wspólnego mieszkania. Pech chce, że świadkiem ich rozmowy jest Krzysztof Radwan, który musi przerwać pani ordynator i jej kochankami te czułości. Szef oddziału ginekologicznego jest lekko zakłopotany całą sytuacją, bo przecież Wiki jest mężatką.

Nie wytrzymuje i wygłasza dość złośliwą uwagę na temat romansu Wiktorii i Adama. - Pani doktor związki w pracy nie rokują zbyt dobrze - wygłasza swoje ostrzeżenie, a Consalida lekko się rumieni, bo czuje się skrępowana, że słyszy to właśnie z ust Radwana. - Przepraszam, ale... - z trudem wykrztusza z siebie Wiki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

Po chwili Krzysztof pojmuje swój błąd. - Nie, w zasadzie to ja przepraszam, rzeczywiście chyba nie jestem...
Lekarka potwierdza, że to nie sprawa Radwana z kim ona się spotyka. - Nie jesteś...

Doktor Radwan szybko kończy rozmowę. - Nie jestem specjalistą od spraw sercowych - wyjaśnia i przechodzi na inny temat. Tego samego dnia, by zrewanżować się Wiktorii za niefortunną uwagę oferuje jej do wynajęcia mieszkanie swojej teściowej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 627 odcinka "Na dobre i na złe" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: