SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kasia Smuda budzi się ze śpiączki i trafia do Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Kasia Smuda budzi się ze śpiączki i trafia do Leśnej Góry

25.02.2016, godz. 07:46
Na dobre i na złe odc. 627. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe odc. 627. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Cud w "Na dobre i na złe"! Po ponad pół roku w śpiączce Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) wreszcie odzyskuje przytomność i nawiązuje kontakt z lekarzami. W 627 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) i Matylda (Amelia Czaja) wracają ze wspólnych wakacji na Teneryfie i od razu jadą do szpitala do pogrążonej w śpiączce Katarzyny. Na widok córki prawniczka zaczyna płakać. Ale po chwili jej stane się gwałtownie pogarsza. Falkowicz zabiera byłą kochankę do Leśnej Góry. Tam okazuje się, że matka Matyldy w każdej chwili może umrzeć. Następuje jednak przełom w jej leczeniu...

"Na dobre i na złe" odcinek 627 - środa, 2.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kasia Smuda z "Na dobre i na złe" wraca do świata żywych! Kilka miesięcy po tragicznym wypadku samochodowych pogrążona w śpiączce Katarzyna wreszcie odzyskuje przytomność.

Co prawda od jakiegoś czasu otwierała oczy, ale nie reagowała na zewnętrze bodźce, nie mówiła, nie była w stanie wykonać nawet najmniejszego ruchu. W 627 odcinku "Na dobre i na złe" matka Matyldy odzyskuje dawną sprawność.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Agnieszka Kaczorowska tancerką erotyczną. Co ją łączy z Latoszkiem i Falkowiczem?

Spory w tym udział Matyldy i Falkowicza, którzy przyjeżdżają do niej do Ośrodka Neurologicznego prosto z wakacji na Teneryfie. Dziewczynka wręcza ukochanej mamie prezent - pompowanego delfina oraz muszelkę. Kiedy przykłada ją do ucha Kasi z jej oczy nagle płyną łzy.

Kilka minut później stan Katarzyny gwałtownie się pogarsza. Jak podaje "Świat Seriali" prawniczka dostaje wysokiej gorączki czego nikt z personelu wcześniej nie zauważył. Falkowicz natychmiast zabiera ją do Leśnej Góry.

Doktor Ruud Van Graaf (Redbad Klynstra) potwierdzia, że Kasia w każdej chwili może umrzeć... Falkowicz próbuje przygotować się na najgorsze. Zabrania Matyldzie wchodzić na oddział do matki, ale ona nie chce go słuchać. Chce być przy mamie przez cały czas.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska w ciąży. Kto będzie ojcem dziecka Julki?

Badania wykazują, że Katarzyna zaraziła się od córki ospą wietrzną i właśnie choroba zakaźna doprowadziła ją na skraj życia i śmierci. Po kolejnej dawce leków Kasia otwiera oczy. W pewnej chwili zaczyna się dusić. Natychmiast trzeba jej wyciągnąć rurkę do intubacji. Dopiero po tym zabiegu Kasia oddycha normalnie i wypowiada swoje pierwsze słowo: "Matylda" - szepcze imię córki.

Stan Kasi stabilizuje się na tyle, że w 627 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz decyduje, że zabierze ją do swojego domu. Chce osobiście zająć się byłą kochanką. Matylda jest pewna, że dzięki troskliwej opiece Falkowicza jej mama bardzo szybko wyzdrowieje.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 627 odcinka "Na dobre i na złe" >>>

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: