SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata i Szczepan rozstaną się przez narkotyki

Na dobre i na złe. Agata i Szczepan rozstaną się przez narkotyki

11.02.2016, godz. 07:36
Na dobre i na złe odcinek 627. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odcinek 627. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Związek Agaty (Emilia Komarnicka) i Szczepana (Kamil Kula) z "Na dobre i na złe" jest już przeszłością! W 627 odcinku ''Na dobre i na złe'' lekarka będzie traktowała salowego z góry, a to nie umknie innym pracownikom szpitala. Szczepan podejmie próbę ratowania relacji z Agatą i wyjaśni jej, dlaczego sięgnął po kokainę. Ta wymówka jednak niewiele zdziała. Agata będzia miała dość niedojrzałości Szczepana.

"Na dobre i na złe" odcinek 627 - środa, 2.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agata nie wybaczy Szczepanowi tego, że przed egzaminem pielęgniarskim wziął narkotyki w konsekwencji czego omal nie umarł. Miarka się przebrała, a pani doktor z Leśnej Góry nie zamierza znosić wybryków nieodpowiedzialnego chłopaka.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka Burska w ciąży. Kto będzie ojcem dziecka Julki?

Gdy Szczepan zaczął pracę w Leśnej Górze, Agata od razu wpadła mu w oko. Od słowa do słowa zakochali się w sobie. Mają na swoim koncie kilka romantycznych wyjazdów, ale kłótni i sprzeczek też nigdy nie brakowało.

W 627 odcinku ''Na dobre i na złe'' Agata i Szczepan nie będą już parą. Woźnica będzie traktować byłego z góry. - Teraz pracuję jako dyplomowy pielęgniarz, więc przepraszam, pani doktor...Muszę podać pacjentce leki - powie Szczepan, gdy dziewczyna znów nazwie go salowym.
- To proszę włożyć odzież służbową jaką noszą pielęgniarki - zakpi Agata.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Agnieszka Kaczorowska tancerką erotyczną. Co ją łączy z Latoszkiem i Falkowiczem?

W tym samym odcinku ''Na dobre i na złe'' Szczepan postanowi uratować relacje z Agatą i mimo napiętej atmosfery zechce wszystko wyjaśnić. - Musiałem zdać ten egzamin, bo nie chciałem cię zawieść - powie szczerze Lipski tłumacząc, dlaczego sięgnął po narkotyki. Czy Agata da mu ostanią szansę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: