SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lena złoży skargę na Latoszka do Trettera?

Na dobre i na złe. Lena złoży skargę na Latoszka do Trettera?

21.02.2016, godz. 13:00
Na dobre i na złe odc. 626. Lena Starska (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 626. Lena Starska (Anita Sokołowska) foto:

W 626 odcinku "Na dobre i na złe" Latoszek (Bartosz Opania) znów pracuje w szpitalu z Leną (Anita Sokołowska), ale ich stosunki nie układają się najlepiej. Byli małżonkowie mają ze sobą na pieńku, do tego stopnia, że Starska jest gotowa donieść na Witka do dyrektora Trettera (Piotr Garlicki). Co wydarzy się w premierowym odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 626 - środa, 24.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 626 odcinku "Na dobre i na złe" Witek próbuje pomóc choremu na raka, który utracił nadzieję i wolę życia. Mężczyzna (w tej roli: Michał Szewczyk) nie zgodzi się na planowaną przez lekarzy operację i wyzna, że przed śmiercią chce jedynie ostatni raz porozmawiać z byłą żoną - Barbarą (Jolanta Lothe).

Zobacz: Na dobre i na złe. Lena i Latoszek po rozwodzie nie mogą bez siebie żyć

W "Na dobre i na złe" wzruszony Latoszek postanowi spełnić jego życzenie. Odnajdzie jego ukochaną, przekona, by odwiedziła chorego w szpitalu… I dostanie za to ostrą burę od szefowej oddziału, czyli od swojej byłej żony!

- Zniknąłeś, nie odbierałeś telefonu – Starska rzuci byłemu mężowi lodowate spojrzenie. - Wiki chciała go zabierać, on wycofał zgodę na operację... A ja nie potrafiłam powiedzieć, gdzie jesteś, co robisz!. Witek w odpowiedzi wzruszy tylko ramionami. A Lena, widząc jego beztroskę, będzie o krok od wybuchu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz żegna się z Wiktorią i wyjeżdża z Leśnej Góry

- Masz cholerną rację! Bo zamiast zajmować się pacjentami…
- Obydwoje stwierdziliśmy, że facet nie ma po co żyć. Ja próbuję mu ten cel znaleźć. Jeśli to nie jest leczenie… - Witek próbuje się bronić.
- Chyba duszy! A tę działkę zostawiamy zazwyczaj księżom...
- Daj im szansę, OK? Jeśli nie wypali, to zawsze możesz polecieć do Trettera na skargę! - zdenerwuje się Latoszek, czy Lena pójdzie za jego radą i podkabluje na byłego męża do dyrektora placówki?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: