SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lena i Latoszek rozwiedli się, ale nie mogą bez siebie żyć

Na dobre i na złe. Lena i Latoszek rozwiedli się, ale nie mogą bez siebie żyć

24.02.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 626. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 626. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy to możliwe, by w serialu "Na dobre i na złe" rozwiedzeni Lena (Anita Sokołowska) i Witek Latoszek (Bartosz Opania) wrócili do siebie i nawiązali romans? Jak najbardziej, bo uczucie, które łączy byłych małżonków wciąż jeszcze tli się w ich sercach. Wszyscy w Leśnej Górze widzą, że Lena  Latoszek są dla siebie stworzeni. W 626 odcinku "Na dobre i na złe" spotykają się razem na rodzinnej kolacji. Ze względu na syna Felka (Maksymilian Jakubczyk) chcą bowiem jakoś ułożyć swoje relacje. Ale prawda jest takża, że oboje świetnie się ze sobą czują. Między nimi znów rodzi się bliskość.

"Na dobre i na złe" odcinek 626 - środa, 24.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Lena i Latoszek z "Na dobre i na złe" po rozwodzie będą mieli romans? A może dla dobra dziecka ograniczą się tylko do przyjaźni? Wszystko zależy od scenarzystów "Na dobre i na złe", ale uważni widzowie na pewno spostrzegli, że między dwójką lekarzy z Leśnej Góry jeszcze nie wszystko skończone. Co więcej - wciąż coś do siebie czują.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz żegna się z Wiktorią i wyjeżdża z Leśnej Góry

W szpitalu ich relacje są jednak bardzo napięte. A to dlatego, że Lena zajęła miejsce Witka na stanowisku ordynatora interny. Przez długi czas to Latoszek był szefem, więc ciężko mu się pogodzić z nowymi porządkami zaprowadzanymi przez byłą żonę.

Dlatego w 626 odcinku "Na dobre i na złe" między Leną i Latoszkiem dochodzi do kolejnej kłótni. Tym razem powodem sprzeczki jest jeden z pacjentów. W końcu jednak osiągają poroumienie. Witkowi trudno jest zaakceptować fakt, że Lena układa sobie życie u boku nowego partnera, Staszka (Marcin Kwaśny). Ze względu na Felka stara się jednak zachowywać dojrzale.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska odkryje, że jej ojciec Rysiek jest alkoholikiem

Jest jednak pewien problem -w 626 odcinku "Na dobre i na złe" Lena unika spotkań z Latoszkiem poza szpitalem w Leśnej Górze. Nie chce bowiem, żeby Felek pomyślał, że jego rodzice są razem. Po ciężkim dniu w pracy zgadza się jednak pójść na kolację z byłym mężem i synkiem.

Rodzina Latoszków spędza razem cały wieczór. I jak podaje "Świat Seriali" już na pierwszy rzut oka widać, że Witek i Lena nadal dobrze czują się ze sobą, a więź, która ich łączy wciąż jest bardzo silna. Czy ta przyjaźń przerodzi się w coś więcej? To się okaże w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" wiosną 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: