SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lena i Latoszek nie mogą się znieść w pracy

Na dobre i na złe. Lena i Latoszek nie mogą się znieść w pracy

04.02.2016, godz. 08:00
Na dobre i na złe odc. 626. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 626. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Lena (Anita Sokołowska) z "Na dobre i na złe" po rozwodzie z Latoszkiem (Bartosz Opania) została jego szefową w szpitalu Leśnej Górze, ale jemu to nie przeszkadza. W 626 odcinku ''Na dobre i na złe'' Witek wykonuje polecenia byłej żony, a jednocześnie robi wszystko, by ich relacje doszły do ładu. Powód? Latoszek nie łudzi się nawet, że odzyska Lenę, ale robi to dla dobra ich  syna Felka (Maksymilian Jakubczyk).

"Na dobre i na złe" odcinek 626 - środa, 24.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ''Na dobre i na złe'' Lena i Witek są już po rozwodzie, ale pracują razem, więc mają ze sobą wiele do czynienia. To pozytywnie wpływa na ich relacje? Niekoniecznie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Śmierć Małgosi w Leśnej Górze. Córka Rafała Konicy umrze podczas operacji

W 626 odcinku ''Na dobre i na złe'' Latoszek postanawia doprowadzić do ładu swoje rodzinne relacje i dla dobra syna chce unormować swoje stosunki z żoną. Lena przyjmie jednak inną taktykę. Starska, która zaczyna nowe życie u boku Staszka, będzie unikać byłego męża, żeby nie robić Felkowi nadziei, że jego rodzice jeszcze kiedyś będą razem. Nie obejdzie się bez kłótni.

Nerwowa atmosfera w szpitalu i współpraca z byłym mężem wielokrotnie wyprowadzi Lenę z równowagi. Właśnie w 626 odcinku ''Na dobre i na złe'' między Starską i Latoszkiem dojdzie do kolejnej poważnej sprzeczki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria odejdzie od Tomasza do Adama!

Czy wtedy nastąpi jakiś przełom? Chyba tak! W 626 odcinku ''Na dobre i na złe'' Lena namówiona przez Felka, zgodzi się na wspólną, rodzinną kolację z ojcem chłopca. Latoszek dopnie swego! Czy będzie tak jak dawniej?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: