SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka nieuleczalnie chora tak jak jej ojciec. Ma po nim chorobę Alzheimera?

Na dobre i na złe. Julka nieuleczalnie chora tak jak jej ojciec. Ma po nim chorobę Alzheimera?

18.02.2016, godz. 07:40
Na dobre i na złe odc. 626. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski)
Na dobre i na złe odc. 626. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Julka Burska (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe" jest poważnie chora? Córka Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) wróciła do Leśnej Góry i odnalazła biologicznego ojca. W 626 odcinku "Na dobre i na złe" odwiedza chorego na Alzheimera Ryśka Greca (Sławomir Orzechowski). Chce się nim zająć i pomóc mu w walce z chorobą. Boi się bowiem, że odziedziczyła po nim chorobę...

"Na dobre i na złe" odcinek 626 - środa, 24.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po kilku latach nieobecności Julka Burska z "Na dobre i na złe" przyjechała do Polski z Australii. Młoda i ambitna dziewczyna wyjechała na studia medyczne za granicę, a do Leśnej Góry przyciągnęły ją poszukiwania biologicznego ojca.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

Kiedy dowiedziała się, że jej prawdziwym tatą jest muzyk Rysiek Grec zjawiła się u Trettera i poprosiła go o pracę w szpitalu, który w dzieciństwie był jej drugim domem. Słowem jednak nie wspomniała o ojcu, który nagle pojawił się w jej życiu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Dlaczego Aleksandra Hamkało zastąpiła Sarę Muldner?

I tutaj zaczną się problemy. W 626 odcinku ''Na dobre i na złe'' Burska chce nawiązać kontakt z ojcem. Przeraziła się, gdy dowiedziała się o jego chorobie Alzheimera i postanawia mu pomóc. Grec zdecydowanie odmawia.
- Uważasz, że teraz będziemy dobrą rodziną i będziemy wsuwać te dobre śniadanka? - zaczyna nerwowo ojciec Burskiej.

- Rozumiem, że masz problem z alkoholem, ale jakoś sobie z tym poradzimy.
- Nie! Nie będziemy sobie z niczym radzić. Rozumiesz? Zabierz to! - krzyczy Rysiek i wyrzuca córkę ze swojego mieszkania.

Julka się jednak nie poddaje. Nie zamierza zostawiać Ryśka na pastwę losu. - Nie wiem, czy pamiętasz... Ale to ty mnie tu ściągnąłeś i łaskawie oznajmiłeś, że jesteś moim ojcem. Zorientowałeś się, że jesteś chory i nagle przypomniała ci się rodzina! Tak?

- Nie. Ja tylko chciałem cię poznać... - tłumaczy Rysiek.
-Przestraszyłeś się, że nie będzie kto miał ci podać szklanki z wodą jak będziesz umierał. Ale nie martw się, z twoją chorobą nawet nie będziesz wiedział, że jesteś sam - ostrzega go Julka i wychodzi.

Od tego momentu Julka zacznie pogłębiać swoją wiedzę na temat choroby ojca, bo jest świadoma tego, że mogła ją po nim odziedziczyć!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: