SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia przez chorobę odchodzi z pracy w Leśnej Górze. Co na to Tretter?

Na dobre i na złe. Sylwia przez chorobę odchodzi z pracy w Leśnej Górze. Co na to Tretter?

15.02.2016, godz. 16:46
Na dobre i na złe odc. 625. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 625. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Choroba Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz) z "Na dobre i na złe" przekreśli jej szanse na karierę w Leśnej Górze? W 625 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia planuje odejść ze szpitala. Po ostatnim ataku padaczki, podczas którego naraziła życie pacjentki, czuje, że nie może być dłużej lekarzem. Wyjawia dyrektorowi Tretterowi (Piotr Garlicki) swoją największą tajemnicę. Wreszcie przyznaje się, że od lat choruje na padaczkę.

"Na dobre i na złe" odcinek 625 - środa, 17.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Od kiedy Sylwia Mróz rozpoczęła pracę w szpitalu w Leśnej Górze ukrywała przed dyrektorem Stefanem Tretterem oraz kolegami prawdę o swoim stanie zdrowia. Dopiero gdy odkryła, że jest w ciąży przyznała się Krzysztofowi Radwanowi (Mateusz Damięcki), że choruje od 10 lat choruje padaczkę.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Rafał Konica rozstanie się z Klaudią po śmierci Małgosi?

Ze względu na zdrowie swojego nienarodzonego dziecka Sylwia odstawia leki. W 623 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę, 3.02.2016) planuje złożyć wypowiedzenie i odejść z pracy, ale zbieg nieszczęśliwych wypadków powoduje, że Sylwia musi operaować ciężarną pacjentkę.

I właśnie wtedy dochodzi do tragedii. Sylwia dostaje ataku padaczki, traci przytomność i omal nie zabija kobiety. Mało tego - traci też dziecko...

Dręczona wyrzutami sumienia w 625 odcinku "Na dobre i na złe" z wypowiedzeniem w ręku zjawia się u Trettera i składa swoją rezygnację. Szef Leśnej Góry zarzuca lekarce, że swoim postępowaniem naraziła życie pacjentki, ale sam też nie jest bez winy. W końcu nie pozwolił jej wyjaśnić wszystkiego kiedy pierwszy raz przyszła do niego z wypowiedzeniem.

Patrz: Na dobre i na złe. Tomasz żegna się z Wiktorią i wyjeżdża z Leśnej Góry

Doktor Mróz przyznaje się, że kiedy dowiedziała się o ciąży odstawiła leki na padaczkę, choć doskonale wiedziała, jak wielkie ryzyko podejmuje, wchodząc na salę operacyjną.

Tretter chce wiedzieć dlaczego neurochirurg zataiła przed nim, że jest chora, kiedy przyjmował ją do Leśnej Góry. Tłumaczenie, że leki umożliwiały Sylwii normalne funkcjonowanie, a choroba przez lata nie dawała żadnych objawów, nie przekonają go jednak.

- Pani doktor, jest pani neurochirurgiem! - dyrektor szpitala wybucha. Ostatecznie jednak nie przyjmuje wypowiedzenia Sylwii. Uważa ją za doskonałego lekarza i nie chce jej stracić.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: