SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Pogrzeb Małgosi w tajemnicy. Rafał Konica i Marta pochowali córkę i wyjechali

Na dobre i na złe. Pogrzeb Małgosi w tajemnicy. Rafał Konica i Marta pochowali córkę i wyjechali

11.02.2016, godz. 15:02
Na dobre i na złe odc. 625. Rafał Konica (Robert Koszucki), Marta (Katarzyna Bujakiewicz), Jaś (Mateusz Bożek), Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odc. 625. Rafał Konica (Robert Koszucki), Marta (Katarzyna Bujakiewicz), Jaś (Mateusz Bożek), Klaudia (Julia Wyszyńska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Widzowie "Na dobre i na złe" nie zobaczą pogrzebu Małgosi (Daria Domaszewicz)! Córka Rafała Konicy (Robert Koszucki) i Marty (Katarzyna Bujakiewicz), która zmarła podczas operacji wskutek ciężkich obrażeń po wypadku, została pochowana, lecz w 625 odcinku "Na dobre i na złe" akcja toczy się już po pogrzebie Małgosi. Dwa tygodnie poźniej Konica i Marta próbują jakoś sobie poradzić ze śmiercią dziecka.

"Na dobre i na złe" odcinek 625 - środa, 17.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Śmierć Małgosi Konicy to jeden z najbardziej dramatycznych wątków w "Na dobre i na złe". Przez dwa odcinki lekarze z Leśnej Góry walczyli o życie córki Rafała i Marty, ale organizm ciężko rannej dziewczynki nie wytrzymał.

Małgosia zmarła podczas trzeciej operacji. Wykrwawiła się na stole operacyjnej, choć Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) i Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) robili wszystko co w ich mocy, by ją uratować.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Klaudia pocieszy Rafała Konicę po śmierci Małgosi

W 625 odcinku "Na dobre i na złe" akcja toczy się już po pogrzebie Małgosi. Po śmierci córki Konicy cała rodzina lekarza z Leśnej Góry wyjeżdża na dwa tygodnie, by zmienić trochę otoczenie i zapomnieć o tej tragedii.

Rafała i Martę przy życiu trzyma tylko fakt, że mają jeszcze dwójkę dzieci  - Jasia (Mateusz Bożek), brata bliźniaka Małgosi i najmłodszego syna Adasia (Artur Sokólski). Ból i rozpacz po stracie córki są jednak tak wielkie, że byli małżonkowie z trudem radzą sobie z żałobą. Starają się być silni tylko ze względu na synów.

Patrz: Na dobre i na złe. Rafał Konica uratuje zabójcę swojej córki Małgosi

Po krótkim urlopie Konica wraca do pracy w szpitalu gdzie znów spotyka się z Miłoszem (Maciej Cymorek), zabójcą Małgosi, chłopakiem, który spowodował tragiczny wypadek wjeżdżając rozpędzonym samochodem w przystanek autobusowy.

Przed Rafałem stoi ogromne wyzwanie - nie dość, że musi znosi widok Miłosza, to jeszcze los decyduje, że musi podjąć decyzję czy ratować mu życie. Dręczony wyrzutami sumienia chłopak próbuje bowiem popełnić samobójstwo w szpitalu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: