SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Konica i Marta po pogrzebie córki Małgosi wyjeżdżają z synami

Na dobre i na złe. Konica i Marta po pogrzebie córki Małgosi wyjeżdżają z synami

17.02.2016, godz. 20:11
Na dobre i na złe odc. 625. Rafał Konica (Robert Koszucki), Marta (Katarzyna Bujakiewicz), Jaś (Mateusz Bożek), Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odc. 625. Rafał Konica (Robert Koszucki), Marta (Katarzyna Bujakiewicz), Jaś (Mateusz Bożek), Klaudia (Julia Wyszyńska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Śmierć Małgosi (Daria Domaszewicz) z "Na dobre i na złe" to największa tragedia jaka mogła spaść na rodzinę Rafała Konicy (Robert Koszucki).  Marta (Katarzyna Bujakiewicz) i Rafał spędzają dwa tygodnie razem na urlopie, ale są pogrążeni w żałobie po stracie dziecka. W 625 odcinku ''Na dobre i na złe'' po dwóch tygodniach od pogrzebu Małgosi wracają do Leśnej Góry, ale to jeszcze nie koniec ich dramatu.Czy ta tragedia zbliży ich do siebie?

"Na dobre i na złe" odcinek 625 - środa, 17.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ''Na dobre i na złe'' Marta Kozioł i Robert Konica przeżyją dramat po śmierci córki. Żałobę przeżyją razem...

Zobacz: Na dobre i na złe. Tomasz przestępcą! Adam pozna mroczną tajemnicę męża Wiktorii

W 623 odcinku ''Na dobre i na złe'' umrze Małgosia, córka Marty i Rafała nie przeżyje trzeciej z rzędu operacji, po tragicznym wypadku do którego doszło na wycieczce szkolnej. Marta, która porzuciła męża i wyjechała do USA, teraz zbliży się do niego po śmierci córki.

W 625 odcinku ''Na dobre i na złe'' cała rodzina Konicy wyjedzie z Leśnej Góry na dwa tygodnie, żeby w spokoju przeżyć śmierć Małgosi.

Preczytaj: Na dobre i na złe. Wypadek Małgosi Konicy. Marta wróci z USA, by być przy córce

Czy to znaczy, że Marta i Rafał znów będą razem? Chyba nie. Konica długo nie pogodzi się z faktem, że żona go zostawiła, i jeszcze dłużej nie pogodzi się ze śmiercią córki.

Po odejściu Małgosi Konica nie będzie w stanie myśleć o związku i sercowych sprawach. Mimo to, gdy zaleje się łzami podczas dyżuru w szpitalu, znajdzie ukojenie w ramionach Klaudii (Julia Wyszyńska). Marta zobaczy ich czułości. Będzie walczyć o byłego męża?

ZOBACZ: Codzienne oglądaj za darmo telewizję fokus.tv

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: