SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Klaudia wspiera Rafała Konicę po śmierci Małgosi

Na dobre i na złe. Klaudia wspiera Rafała Konicę po śmierci Małgosi

17.02.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 625. Rafał Konica (Robert Koszucki), Marta (Katarzyna Bujakiewicz), Jaś (Mateusz Bożek), Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odc. 625. Rafał Konica (Robert Koszucki), Marta (Katarzyna Bujakiewicz), Jaś (Mateusz Bożek), Klaudia (Julia Wyszyńska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Śmierć Małgosi (Daria Domaszewicz) z "Na dobre i na złe" to dla Rafała Konicy (Robert Koszucki) tak bolesny cios, że ortopeda ze szpitala w Leśnej Górze długo nie wróci do normalnego życia. Pogrążony w żałobie po stracie córki odepchnie od siebie nawet Klaudię Miller (Julia Wyszyńska). Dopiero w 625 odcinku "Na dobre i na złe" pozwoli ukochanej się do siebie zbliżyć. A Klaudia zrobi wszystko, by pocieszyć Rafała w jego cierpieniu.

"Na dobre i na złe" odcinek 625 - środa, 17.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ciężko ranna w wypadku Małgosia Konica umrze podczas operacji w 624 odcinku "Na dobre i na złe". Na wieść o śmierci córki Rafał Konica wpadnie w taką rozpacz, że ucieknie zz Leśnej Góry i nie będzie chciał nikogo widzieć.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia po stracie dziecka zostanie w Leśnej Górze

Po pogrzebie Małgosi razem z byłą żoną Martą (Katarzyna Bujakiewicz) i dwójką pozostałych dzieci - Jasiem (Mateusz Bożek) i Adasiem (Artur Sokólski) na dwa tygodnie wyjdzie z Leśnej Góry. By zapomnieć o największej tragedii jaka mogła ich spotkać.

Dopiero w 625 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Konica wróci do pracy. Skróci urlop, by zająć się swoimi pacjentami z Leśnej Góry. Los sprawi, że stanie przed dramatyczną decyzją - czy ratować przed śmiercią Miłosza (Maciej Cymorek), kierowcę, który zabił jego córkę, czy pozwolić mu umrzeć. Chłopak spróbuje bowiem popełnić samobójstwo w szpitalu.

Patrz: Na dobre i na złe. Rafał Konica uratuje zabójcę swojej córki Małgosi

Ból cierpiącego po stracie córki ojca nie weźmie jednak góry nad przysięgą lekarką, którą złożył doktor Konica. Trochę wbrew sobie uratuje samobójcę, ale będzie go to sporo kosztowało. W 625 odcinku "Na dobre i na złe" Rafał zupełnie się załamie. Wybuchnie płaczem w pokoju lekarzy.

I wtedy pojawi się Klaudia, która będzie chciał go wesprzeć w tych trudnych chwilach. Tym razem Rafał nie odtrąci swojej dziewczyny. Przytuli się do niej po raz pierwszy od śmierci Małgosi i czule pocałuje.

- Cicho, kochany… Jestem z tobą…

Oboje zrozumieją, że wcale nie chcą się rozstawać, bo są sobie bardzo potrzebni. A świadkiem tej sceny będzie Marta...Czy doktor Konica opanuje emocje i wróci na salę operacyjną? I czy nadal będzie umiał pracować z Tomaszem (Ireneusz Czop) po tym, jak lekarz wyznał, że ponosi winę za śmierć Małgosi?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: