SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska dla ojca dowie się jak leczyć chorobę Alzheimera

Na dobre i na złe. Julka Burska dla ojca dowie się jak leczyć chorobę Alzheimera

12.02.2016, godz. 15:30
Na dobre i na złe odc. 624. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Witek Latoszek (Bartosz Opania), Ryszard (Sławomir Orzechowski)
Na dobre i na złe odc. 624. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Witek Latoszek (Bartosz Opania), Ryszard (Sławomir Orzechowski)   foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Julka Burska (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe", która właśnie poznała swojego biologicznego ojca postanowiła zostać w Polsce, żeby się nim opiekować. Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski) choruje na Alzheimera, a młoda pani doktor w 625 odcinku ''Na dobre i na złe'' postanawia pogłębić swoją wiedzę na temat tej choroby. Boi się, że odziedziczyła chorobę po ojcu i zamierza opanować tajniki jej leczenia. Czy Julka będzie miała Alzheimera jak Rysiek?

"Na dobre i na złe" odcinek 625 - środa, 17.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ''Na dobre i na złe'' Julka poznała ojca. Rysiek (Sławomir Orzechowski) to szalony rockman, który choruje na Alzheimera. Burska postanawia pogłębić swoją wiedzę na temat tej choroby. Boi się, że sama odziedziczyła po ojcu wadliwe geny.

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 625 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

W 625 odcinku ''Na dobre i na złe'' Burska spotyka się z Sylwią Mróz (Magdalena Turczeniewicz), która zasłabła podczas jednej z operacji. Julka, która akurat zjawiła się w szpitalu zastąpiła ją przy stole operacyjnym. Sylwia dziękuje młodszej koleżance, a Julka zapewnia, że chciałaby się od niej uczyć fachu.

-Chciałam robić specjalizację z neurochirurgi.
-Ale tu nie ma miejsc - zauważa Sylwia.
-Ale jest pani, a mnie fascynuje ludzki mózg. Czasem się zastanawiam... Myśli pani, że za kilka lat będziemy mogli operacyjnie leczyć pacjentów ze schizofrenią, albo na przykład z Alzheimerem? - zastanawia się Burska na głos.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Klaudia pocieszy Rafała Konicę po śmierci Małgosi

Czy Julka z ''Na dobre i na złe'' dokona przełomu w dziedzinie medycyny i uratuje ojca chorującego na Alzheimera?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: