SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Chora Sylwia mogła zabić pacjentkę! Musi odejść z Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Chora Sylwia mogła zabić pacjentkę! Musi odejść z Leśnej Góry

02.02.2016, godz. 16:45
Na dobre i na złe odc. 625. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 625. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy chora na padaczkę Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) z "Na dobre i na złe" odejdzie ze szpitala w Leśnej Górze po tym jak dostanie ataku podczas operacji i omal nie zabije ciężarnej pacjentki? W 625 odcinku "Na dobre i na złe" lekarka złoży wymówienie u dyrektora Stefan Trettera (Piotr Garlicki), ale szef Leśnej Góry nie pozwoli jej odejść. Zapewni Sylwię, że nadal uważa ją za świetnego neurochirurga i nie wyobraża sobie szpitala bez niej. To dzięki niemu doktor Mróz postanowi zostać w Leśnej Górze na dłużej.

"Na dobre i na złe" odcinek 625 - środa, 17.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Choroba Sylwii Mróz z "Na dobre i na złe" doprowadza do tragedii na sali operacyjnej. Kiedy Sylwia orientuej się, że jest w ciąży odstawia leki na padaczkę. Nie chce bowiem narażać życia swojego dziecko. Na efekty nie trzeba długo czekać.

W 623 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Mróz dostaje ataku padaczki w czasie operacji i o mały włos nie zabija swojej pacjentki. Na tym jednak nie koniec dramatów, bo Sylwia traci też dziecko.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Rafał Konica uratuje zabójcę swojej córki Małgosi

Po tym podwójnym nieszczęściu Sylwia czuje, że nie ma już nie dla niej miejsca w szpitalu w Leśnej Górze, że powinna odejść skoro naraziła ciężarną pacjentkę na utratę zdrowia i życia.

Ale dyrektor Tretter nie chce o tym słyszeć. Nie po tym co doktor Mróz przeżyła. Nie dość, że poroniła, to jeszcze rozstała się ze swoim niewiernym mężem, Robertem Dębskim (Bartosz Porczyk) i walczy z ciężką chorobą. W 625 odcinku "Na dobre i na złe" dyrektor Leśnej Góry przeprowadza poważną rozmowę ze swoją podwładną, która składa na jego biurku swoje wypowiedzenie.

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria odejdzie od Tomasza do Adama!

Doktor Mróz tłumaczy, że od dziesięciu lat choruje na padaczkę i nigdy choroba nie przeszkodziła jej w wykonywaniu zawodowych obowiązków, niesieniu pomocy pacjentem. Wyjątkiem była tamta operacja.

Tego dnia Sylwia nie wzięła leków, bo bała się jak one wpłyną na jej dziecko. Nie zamierzała operować, lecz kiedy przywieziono do szpitala ofiary wypadku nie miała innego wyjścia. Jak podaje "Świat Seriali" dyrektor Tretter przekonuje panią doktor neurochirurg, że powinna zostać w Leśnej Górze, bo szpital potrzebuje tak doskonałego fachowca jak ona.

Dzięki słowom wsparcia od szefa Sylwia Mróz zmienia zdanie. Od teraz postanawia skupić się wyłącznie na swojej pracy. Nie ma już męża, dziecka, więc zostali jej tylko pacjenci. W 625 odcinku "Na dobre i na złe" zaprzyjaźnia się z Julką Burską (Aleksandra Hamkało), która też dołączyła do personelu w Leśnej Górze i jest zafascynowana neurochirurgią.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: