SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ojciec Julki Burskiej choruje na Alzheimera

Na dobre i na złe. Ojciec Julki Burskiej choruje na Alzheimera

10.02.2016, godz. 19:20
Na dobre i na złe odc. 624. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Witek Latoszek (Bartosz Opania), Ryszard (Sławomir Orzechowski)
Na dobre i na złe odc. 624. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Witek Latoszek (Bartosz Opania), Ryszard (Sławomir Orzechowski)   foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Jedno spotkanie zmienia życie Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe"! Adoptowana córka Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) w 624 odcinku "Na dobre i na złe" poznaje swojego biologicznego ojca. Muzyk Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski) twierdzi, że jest biologicznym ojcem Julki. Podstarzały rockman, który choruje na Alzheimera nagle traci przytomność i trafia do szpitala w Leśnej Górze, z którego szybko ucieka.

"Na dobre i na złe" odcinek 624 - środa, 10.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nowy bohater w "Na dobre i na złe", którego chyba nikt się nie spodziewał. W 624 odcinku "Na dobre i na złe" Julka Burska poznaje swojego biologicznego ojca, szalonego muzyka rockowego Ryszarda Greca, który 26 lat temu miał romans z jej matką Heleną. Właśnie ze względu na Ryśka i jego chorobę postanawia zostać dłużej w Leśnej Górze.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Małgosia umrze podczas operacji. Córka Konicy wykrwawi się - ZDJĘCIA

Kiedy podczas spotkania z Julką jej prawdziwy ojciec Rysiek nagle przytomność początkowo nic nie zwiastuje tak poważnej choroby. Młoda doktor Burska od razu wzywa pogotowie, na miejsce przyjeżdżają ratownicy z Leśnej Góry.

W szpitalu muzyk trafia pod opiekę Leny Starskiej (Anita Sokołowska) i Witka Latoszka (Bartosz Opania). Lekarze zlecaja kolejne badania – w tym tomografię komputerową głowy. Ale Rysiek nie zamierza zostać w szpitalu. Po odzyskaniu przytomności chce jak najszybciej wyjść.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka nieuleczalnie chora. Córka Burskich ma Alzheimera jak jej ojciec

- Wiem, co mi jest… Mam Alzheimera. Miesiąc temu się dowiedziałem... - stwierdza w pewnej chwili w obecności Julki. Rockman wypisuje się na własne żądanie, by wieczorem zagrać kolejny koncert.

Julka Burska, poruszona spotkaniem z biolgicznym ojcem, zmienia wszystkie swoje plany. Chce zostać w Leśnej Górze, by bliżej go poznać. Prosi dyrektora Stefana Trettera (Piotr Garlicki), by zatrudnił ją w szpitalu.


Jak ułożą się stosunki Julki z biologicznym ojcem, który cierpi na nieuleczalną chorobę? Skoro Julka jest córką chorego na Alzheimera Ryśka to ryzyko, że ona też cierpi na to schorzenie jest bardzo duże...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: