SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Małgosia bohaterką po wypadku. Cała Leśna Góra modli się o życie córki Konicy

Na dobre i na złe. Małgosia bohaterką po wypadku. Cała Leśna Góra modli się o życie córki Konicy

07.02.2016, godz. 12:00
Na dobre i na złe odc. 624. Małgosia (Daria Domaszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 624. Małgosia (Daria Domaszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Cała Leśna Góra modli się o życie Małgosi Konicy (Daria Domaszewicz). W 624 odcinku ''Na dobre i na złe'' koledzy i koleżanki z klasy dziewczynki gromadzą się przed szpitalem, przynoszą jej kwiaty i maskotki. Rafał Konica (Robert Koszucki) też zacznie błagać o zdrowie dla swojego dziecka i będzie się modlić w szpitalnej kaplicy. Co wydarzy się w nowych odcinkach ''Na dobre i na złe''?

Na dobre i na złe" odcinek 624 - środa, 10.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Małgosia Konica w tragicznym stanie trafiła do szpitala w Leśnej Górze. W 624 odcinku ''Na dobre i na złe'' Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Tomasz (Ireneusz Czop) walczą o życie dziewczynki, a jej koledzy ze szkoły modlą się przed budynkiem. Małgosia uratowała ich, ale sama padła ofiarą szalonego kierowcy.

Zobacz: Na dobre i na złe. Rafał Konica uratuje zabójcę swojej córki Małgosi

-Przed szpitalem w Leśnej Górze cały czas gromadzą się ludzie. Są także koleżanki i koledzy ze szkoły Małgosi. Przyszli tutaj by ją wesprzeć i podziękować jej za to, że ich uratowała. Niektórzy z przybyłych modlą się, bowiem Małgosia walczy o życie. Trwa kolejna operacja - powie dziennikarka, w której rolę wciela się Anna Popek.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz obwinia się o wypadek Małgosi

W 624 odcinku ''Na dobre i na złe'' Rafał Konica także zacznie się modlić. Stan Małgosi jest tragiczny. Po pierwszej operacji sytuacja znacznie się pogorszy, a lekarz będzie wiedział, że jego córka lada moment może umrzeć. Bliscy Małgosi i lekarze z Leśnej Góry robią wszystko, ale ich doświadczenie i modlitwy rówieśników w tym wypadku nie pomogą. Córka Konicy umiera.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: