SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska będzie lekarką w Leśnej Górze i odnajdzie ojca

Na dobre i na złe. Julka Burska będzie lekarką w Leśnej Górze i odnajdzie ojca

04.02.2016, godz. 08:05
Na dobre i na złe odc. 624. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Witek Latoszek (Bartosz Opania), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 624. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Witek Latoszek (Bartosz Opania), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Julka Burska (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe" znajdzie swojego biologicznego ojca! W 624 odcinku ''Na dobre i na złe'' adoptowana córka Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) zatrzyma się na stałe w Leśnej Górze, bo dowie się, że jej prawdziwym tatą jest szalony muzyk Ryszard (Sławomir Orzechowski)! Dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki) zatrudni Julkę w szpitalu, bo młoda lekarka poprosi go o pracę w Leśnej Górze.

"Na dobre i na złe" odcinek 624 powrót Julka Burska w Leśnej Górze - środa, 10.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Julka Burska wraca do ''Na dobre i na złe''! Adoptowana córka Zosi i Kuby zostanie w Leśnej Górze na stałe?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka z Na dobre i na złe po latach. Jak dziś wygląda Sara Muldner?

Po kilku latach nieobecności Julka Burska przyjedzie do Polski z Australii. Młoda i ambitna dziewczyna wyjechała na studia medyczne za granicę, a do Leśnej Góry przyciągnęły ją poszukiwania biologicznego ojca.

Tym razem w rolę Julki wcieli się dobrz znana Aleksandra Hamkało, czyli Basia z ''Lekarzy''. Sara Muldner, która 7 lat temu wcielała się w córkę Burskich, nie chce mieć teraz wiele wspólnego z serialem i polskim show-biznesem.

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam zostanie w Leśnej Górze dla Wiktorii

A co wydarzy się w życiu Julki po powrocie do Leśnej Góry? W 624 odcinku ''Na dobre i na złe'' dziewczyna zjawi się u Trettera i wyzna, że wcale nie chce zostać w Polsce na stałe. Szuka jedynie swojego biologicznego ojca. Poza tym adoptowana córka Burskich jest przekonana, że po prestiżowych studiach dostanie pracę w każdym szpitalu na świecie!

Jej sytuacja szybko się zmieni. Po tym jak rockman Ryszard (Sławomir Orzechowski) powie Julce, że prawdopodobnie on jest jej prawdziwym ojcem, ona postanowi zatrzymać się w kraju na dłużej. Wtedy poprosi Trettera o pracę...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: