SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria zostawia Tomasza dla Adama. Kochankowie ukrywają się u Falkowicza

Na dobre i na złe. Wiktoria zostawia Tomasza dla Adama. Kochankowie ukrywają się u Falkowicza

03.02.2016, godz. 20:16
Na dobre i na złe odc. 623. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 623. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ulubiona para lekarzy z "Na dobre i na złe" znów razem! Na ten moment czekały miliony fanów Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) i Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). W 623 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria spędzi upojną noc z Adamem, po której dojdzie do wniosku, że jej małżeństwo z Tomaszem Rzepeckim (Ireneusz Czop) nie ma już żadnego sensu. Odejdzie od męża do kochanka. Upojne chwile przerwie im telefon z wiadomością o wypadku w Leśnej Górze...

"Na dobre i na złe" odcinek 623 - środa, 3.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

O tym, że Wiktoria i Adam z "Na dobre i na złe" są dla siebie stworzeni wiedzą wszyscy widzowie, którzy od ponad dwóch lat śledzą miłosne perypetie tej pary lekarzy z Leśnej Góry.

Ślub Wiktorii z Tomaszem był największym błędem jaki mogła popełnić doktor Consalida. Łudziła się, że dzięki temu małżeństwu zapomni o miłości do Adama. Ale to uczucie okazało się silniejsze.

Zobacz: Wszystkie filmy i seriale na fokus.tv oglądaj za darmo

Kiedy Wiktoria odkrywa, że to przez Tomasza jej były kochanek trafił do więzienia oskarżony przez gwałt, że Rzepecki od samego początku mógł udowodnić niewinność Adam, zdaje sobie sprawę, że jej mąż jest podłym draniem.

W 622 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki powstrzymuje Adama przed wyjazdem do Bydgoszczy. Wbiega na peron tuż przed odjazdem jego pociągu. Krajewski od razu całuje ukochaną, a ciąg dalszy następuje już w jego sypialni.

Zakochani wreszcie mogą być razem. W 623 odcinku "Na dobre i na złe" spędzają razem namiętną noc w domu Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski). Kiedy ona oddaje się rozkosznym uniesieniom z kochankiem,

Tomasz szaleje z zazdrości na samą myśl, że nie wie co się dzieje z Wiki. Lekarka nie odbiera bowiem telefonów od męża. Do pani ordynator nie może się też dodzwonić dyrektor Tretter (Piotr Garlicki).

W końcu ich łóżkowe igraszki przerywa telefon do Krajewskiego od Falkowicza, który wraca z urlopu za kilka godzin.
- No to miesiąc miodowy się skończył - komentuje zawiedziona Wiki.
- Skończy się za osiem godzin, ale przypilnujemy żeby nikt nam nie przeszkadzał - dodaje Adam.

Po chwili Adam odbiera też telefon Wiktorii od samego szefa szpitala. - Tu prywatny sekretarz pani ordynator - mówi w jej imieniu. - Pani ordynator nie może odebrać, bo właśnie uprawia seks.

- Nie pieprz mi tu, Adam. Dawaj Wiki. Był wypadek, jesteście potrzebni - przywołuje ich do porządku Tretter.

Następnego dnia kochankowie zjawiają się w Leśnej Górze nieco spóźnieni. Wiktorię dręczą wyrzuty sumienia, że nie było jej w szpitalu gdy doszło do tragiczengo wypadku córki Rafała Konicy (Robert Koszucki) i Marty (Katarzyna Bujakiewicz). Jest bliska złożenia rezygnacji z funkcji ordynatora chirurgii.

Patrz: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz straci dziecko, bo dostanie ataku padaczki

Podczas spotkania na szpitalnym korytarzu oko w oko z Tomaszem bez żadnych sentymentów Wiktoria uprzedza męża, że od niego odchodzi. Po zakończonym dyżurze ma przyjechać do jego domu, by zabrać swoje rzeczy.
- Więc to koniec, tak? - pyta Tomasz. - Nie dałeś mi wyboru - odpowiada Wiktoria, która wreszcie jest szczęśliwa u boku Adama.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: