SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria odchodzi?! Przez seks z Adamem zapomniała o pacjentach

Na dobre i na złe. Wiktoria odchodzi?! Przez seks z Adamem zapomniała o pacjentach

01.02.2016, godz. 08:06
Na dobre i na złe odc. 623. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Małgosia (Daria Domaszewicz), Witek Latoszek (Bartosz Opania)
Na dobre i na złe odc. 623. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Małgosia (Daria Domaszewicz), Witek Latoszek (Bartosz Opania) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wypadek w Leśnej Górze w serialu "Na dobre i na złe" skłoni Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska) do podjęcia ważnej życiowej decyzji! Pani ordynator chirurgii będzie miała wyrzuty sumienia, że nie odbierała telefonów od pracowników szpitala gdy do Leśnej Góry trafiły dzieci ranne w dramatycznym wypadku. Wśród nich była też Małgosia Konica (Daria Domaszewicz), córka Rafała Konicy (Robert Koszucki) i Marty (Katarzyna Bujakiewicz). Dlatego też postanowi złożyć u dyrektora Stefana Trettera (Piotr Garlicki) swoje wymówienie. Wiktoria nie będzie już szefem chirurgii w Leśnej Górze?

"Na dobre i na złe" odcinek 623 - środa, 3.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ta tragedia zmieni życie kilkorga lekarzy z Leśnej Góry! I nie chodzi tylko o Rafała Konicę i Martę Kozioł, którzy będą drżeć o życie Małgosi.

Wypadek na przystanku autobusowym, spowodowany przez niezrównoważonego psychicznie Miłosza (Maciej Cymorek), doprowadzi do tego, że Wiki zacznie mieć wątpliwości czy w ogóle nadaje się na szefa oddziału chirurgicznego.

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria odejdzie od Tomasza do Adama!

W 623 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria spędzi upojną noc w ramionach Adama Krajewskiego (Grzegorz Dauksziewcz). Przy ukochanym zapomni o całym świecie. Wyciszy dźwięki w swoim telefonie i właśnie dlatego nie będzie wiedziała, że próbowali się z nią skontaktować koledzy z Leśnej Góry.

Tymczasem do szpitala trafią uczniowie ranni w wyniku wypadku. Jedną z najbardziej poszkodwanych ofiar tej drogowej masakry będzie Małgosia Konica. Córka Rafała i Marty będzie wymagała natychmiastowej operacji i pomocy najlepszych chirurgów. A któż lepiej może się nią zająć od samej szefowej chirurgii.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka Burska nową lekarką w Leśnej Górze. Córka Burskich odnajdzie ojca

Następnego dnia Wiki przyjdzie do pracy spóźniona. Dopiero z telewizji dowie się o tragedii,  która rozegrała się na przystanku autobusowym w Leśnej Górze. Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" doktor Consalida nie będzie mogła sobie darować tego, że nie było jej w szpitalu w tak ważnym momencie.

Podejmie decyzję o złożeniu wymówienia z funkcji ordynatora, ale dyrektor Tretter nie dopuści do tego, by Wiki zrezygnowała.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: