SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tomasz Rzepecki wariuje po odejściu Wiktorii

Na dobre i na złe. Tomasz Rzepecki wariuje po odejściu Wiktorii

24.01.2016, godz. 09:26
Na dobre i na złe odc. 623. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 623. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) z "Na dobre i na złe" się doigrał! W 623 odcinku ''Na dobre i na złe'' Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) zapomina o mężu i poddaje się namiętności w ramionach kochanka! Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) nie protestuje w końcu cały czas kocha Wiki.  Ale Tomasz wpada w szał, bo jego żona znika bez śladu na całą noc.

"Na dobre i na złe" odcinek 623 - środa, 3.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To musiało się tak skończyć! Fani serialu ''Na dobre i na złe'' wiedzą już, że Tomasz to prawdziwy drań. Wiktoria dopiero się o tym przekonuje.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria odejdzie od Tomasza do Adama!

W 622 odcinku ''Na dobre i na złe'' doktor Consalida dowiaduje się, że jej mąż usiłował wrobić Adama w gwałt i powoli zaczyna układać sobie wszystko w całość. Wiki zrozumie, że Tomasz chciał się pozbyć rywala, bo cały czas był zazdrosny o jej kontakt z Adamem.

Tomasz niestety osiąga odwrotny efekt niż zamierzał. Wiktoria zatrzymuje Adama na peronie i zaczyna go namiętnie całować. To właśnie dla niej Krajewski zostaje w Leśnej Górze.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Nowa Julka Burska. Aleksandra Hamkało zastąpiła Sarę Muldner

Potem sprawy toczą się same. W 623 odcinku ''Na dobre i na złe'' Wiki spędza upojną noc z Adamem i wycisza telefon. Tomasz będzie próbował się do niej dodzwonić, ale wszystko na marne.

Rzepecki rwie sobie włosy z głowy. A następnego dnia spotyka żonę w szpitalu. Gdy Wiki informuje go o swoich planach, Tomasz jest w szoku! Consalida oświadcza, że odchodzi do Adama..

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: