SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ratownicy z Na sygnale ruszają z pomocą lekarzom z Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Ratownicy z Na sygnale ruszają z pomocą lekarzom z Leśnej Góry

02.02.2016, godz. 18:29
Na dobre i na złe odc. 623. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Adam (Konrad Darocha)
Na dobre i na złe odc. 623. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Adam (Konrad Darocha) foto: ©ARTRAMA

Niespodzianka w "Na dobre i na złe" dla fanów "Na sygnale". W 623 odcinku "Na dobre i na złe" ratownicy z Leśnej Góry gościnnie pojawiają się w serialu na miejscu wypadku i wspierają lekarzy pracujących w szpitalu. Jako pierwsi na miejsce zdarzenia karetką docierają Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Piotr (Dariusz Wieteska) i Adam (Konrad Darocha).

"Na dobre i na złe" odcinek 623 - środa, 3.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Gdyby nie "Na dobre i na złe" nie byłoby ratowników z "Na sygnale"! Załoga karetki pogotowia czasami pojawia się w gościnnie w "Na dobre i na złe", ale w 623 odcinku bez jej udziału rozmiar tragedii byłby na pewno większy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria odchodzi?! Przez seks z Adamem zapomniała o pacjentach

Kiedy na przystanku autobusowym dochodzi do dramatycznego wypadku, którego ofiarami są przede wszystkim uczniowie z klasy Małgosi Konicy (Daria Domaszewicz) na pomoc ruszają ratownicy z "Na sygnale".

Wiktor Banach przyjeżdża karteką razem z Adamem. W drugiej ekipie są Piotr i Witek Latoszek (Bartosz Opania). Podczas tej maskary lekarze i ratownicy medycznimuszą podejmować szybkie decyzje, by ratować ludzkie życie.

Patrz: Na dobre i na złe. Małgosia w śpiączce po wypadku. Córka Rafała Konicy umrze?

Ich pracy towarzyszy ogromny stres, gdyż każda chwila zwłoki lub wahania może doprowadzić do śmierci pacjenta. W wypadku na przystanku autobusowym rannych zostało kilkanaście osób, dwie zginęły na miejscu. Wśród poszkodowanych są m.in. dzieci. Jedną z najciężej rannych ofiar jest córka Rafała Konicy (Robert Koszucki).

To Piotr z "Na sygnale" razem z Latoszkiem przywozi nieprzytomną Małgosię do szpitala w Leśnej Górze. Dzięki nim dziewczynka szybko trafia na stół operacyjny.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: