SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Latoszek ratuje ranną w wypadku Małgosię Konicę

Na dobre i na złe. Latoszek ratuje ranną w wypadku Małgosię Konicę

31.01.2016, godz. 15:50
Na dobre i na złe odc. 623. Małgosia (Daria Domaszewicz), Witek Latoszek (Bartosz Opania)
Na dobre i na złe odc. 623. Małgosia (Daria Domaszewicz), Witek Latoszek (Bartosz Opania) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Groźny wypadek w "Na dobre i na złe" i wstrząsająca walka o życie Małgosi (Daria Domaszewicz), córki Rafała Konicy (Robert Koszucki). W 623 odcinku "Na dobre i na złe" na miejscu tragedii na przystanku autobusowym pojawiają się ratownicy z Leśnej Góry, wśrod których jest także Witek Latoszek (Bartosz Opania). Kiedy lekarz zauważa, że jedną z ofiar jest Małgosia na chwilę zamiera z przerażenia. Wie, że tym razem musi ratować życie córki najlepszego przyjaciela. Czy Małgosia z "Na dobre i na złe" umrze?

"Na dobre i na złe" odcinek 623 - środa, 3.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 623 odcinku "NA dobre i na złe" w Leśnej Górze dochodzi do makabrycznego wypadek. A jedną z ofiar jest Małgosia, córka doktora Konicy i Marty (Katarzyna Bujakiewicz)! Czy lekarze zdołają jej pomóc?

Patrz: Na dobre i na złe. Śmierć Małgosi. Córka Konicy i Marty umrze podczas operacji

Dramat rozgrywa się kiedy Małgosia jedzie na szkolną wycieczkę do muzeum. Uczniowie czekają razem na autobus gdy nagle na przystanek wjeżdża rozpędzone auto. Kilka osób zostaje ciężko rannych, a samochód wręcz taranuje wiatę i przygnita Małgosię. Ratownicy - z Latoszkiem na czele - docierają na miejsce błyskawicznie.

A lekarz od razu rozpoznaje uwięzioną pod wrakiem auta dziewczynkę. - Małgosia?!
- Wujku, zimno mi...
- Już dobrze, zaraz cię wyciągniemy stąd.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Rafał Konica uratuje zabójcę swojej córki Małgosi

Na miejscu wypadku pojawia się też telewizja, a dziennikarka (Anna Popek) na bieżące relacjonuje przebieg akcji ratunkowej. - Jesteśmy na miejscu zdarzenia, do którego doszło najprawdopodobniej parę chwil temu...
Latoszek wpada w szał widząc żadnych sensacji reporterów. - Proszę odejść! Wypieprzać stąd, powiedziałem - krzyczy na dziennikarkę.

Strażacy robią wszystko, by uwolnić Małgosię ze śmiertelnej pułapki.Latoszek cały czas jest przy rannej, pilnując, by nie straciła przytomności. - Jesteś bardzo dzielna, tylko nie wolno ci teraz zasnąć.
- Chce mi się spać
- Ja wiem... Nie wolno ci spać. Co chcesz na urodziny?
- Gwiazdkę, która świeci...
- Kupię ci tę gwiazdkę.

Aż w końcu ratownicy wydobywają dziewczynkę spod tony pogiętego metalu. Kilka minut później Małgosia w stanie krytycznym trafia do szpitala.

- Prawdopodobnie krew w klatce i w brzuchu. Nie słyszę prawego płuca... To córka Konicy! - mówi Latoszek swoim kolegom Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Adamowi (Grzegorz Daukszewicz), który robią wszystko co w ich mocy, by ratować Małgosię.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: