SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Katarzyna Bujakiewicz znów w Leśnej Górze. Marta wraca po wypadku Małgosi - ZWIASTUN

Na dobre i na złe. Katarzyna Bujakiewicz znów w Leśnej Górze. Marta wraca po wypadku Małgosi - ZWIASTUN

03.02.2016, godz. 17:20
Na dobre i na złe odc. 623. Marta (Katarzyna Bujakiewicz), Rafał Konica (Robert Koszucki), Małgosia (Daria Domaszewicz)
Na dobre i na złe odc. 623. Marta (Katarzyna Bujakiewicz), Rafał Konica (Robert Koszucki), Małgosia (Daria Domaszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Powrót Katarzyny Bujakiewicz do "Na dobre i na złe". Po trzech latach Marta wraca do ''Na dobre i na złe''. W 623 odcinku "Na dobre i na złe" zainteresuje się losem swojej córki Małgosi (Daria Domaszewicz), która po dramatycznym wypadku na wycieczce szkolnej trafi do szpitala. Była żona Rafała Konicy (Robert Koszucki) przyjedzie do Leśnej Góry. Co będzie z Małgosią (Daria Domaszewicz)? Czy córka Rafała i Marty przeżyje operację?

"Na dobre i na złe" odcinek 623 - środa, 3.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marta Kozioł z "Na dobre i na złe" dowie się o tragicznym wypadku swojej córki i niezwłocznie przyjedzie do Polski. Była pielęgniarka z Leśnej Góry będzie czuwać przy Małgosi, którą czekają dwie skomplikowane operacje.

Zobacz: Na dobre i na złe. Tomasz przestępcą! Adam pozna mroczną tajemnicę męża Wiktorii

W 623 odcinku ''Na dobre i na złe'' Rafał Konica przeżyje koszmar. Jedno z jego trójki dzieci otrze się o śmierć na wycieczce szkolnej... Jasiek (Sebastian Korda) będzie symulował, że się źle czuje i zostanie z babcią Ireną (Małgorzata Zajączkowska). Małgosia w przeciwieństwie do niego wybierze się na klasową wycieczkę, która skończy się tragedią.

Gdy cała grupa będzie czekała na autobus, na przystanek wpadnie rozpędzony samochód, prowadzony przez niezrównoważonego uciekiniera ze szpitala. Koledzy i koleżanki Małgosi zdołają uciec, ale nie ona. Dziewczynka odnaleziona przez Witka Latoszka (Bartosz Opania) trafi do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wpadka w Na dobre i na złe. Scenarzyści pomylili dzieci Rafała Konicy i Marty

Konica będzie załamany. Jako lekarz dobrze wie, że Małgosia może tego nie przeżyć. Sam będzie chciał poprowadzić obie operacje, ale Witek go powstrzyma - Jeśli ci to pomoże to mnie walnij. Tam są najlepsi, zrobią wszystko żeby ratować twoją córkę - powie Latoszek.

Gdy Małgosia zostanie przewieziona na blok operacyjny, na oddziale pojawi się Marta... Czy Małgosia umrze? Tego widzowie dowiedzą się dopiero w 624 odcinku "Na dobre i na złe".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: