SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska łamie prawo i podpada Tretterowi

Na dobre i na złe. Julka Burska łamie prawo i podpada Tretterowi

03.02.2016, godz. 15:20
Na dobre i na złe odc. 623. Małgosia (Daria Domaszewicz), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 623. Małgosia (Daria Domaszewicz), Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Julka Burska (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe" wkracza do szpitala w Leśnej Górze w bardzo dramatycznych okolicznościach. I już pierwszego dnia po powrocie z Australii naraża się dyrektorowi Stefanowi Tretterowi (Piotr Garlicki). W 623 odcinku "Na dobre i na złe" Julka bezprawnie przeprowadza operację w szpitalu przez co naraża szpital na olbrzymie problemy. Nerwy Trettera nie są w stanie tego znieść.

"Na dobre i na złe" odcinek 623 - środa, 3.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 623 odcinku "Na dobre i na złe" pojawia się nowa Julka Burska. Po prawie 9-letnim pobycie w Australii adoptowana córka Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) przyjeżdża do Polski.

Na przystanku autobusowym jest świadkiem makabrycznego wypadku, w którym ranna zostaje Małgosia Konica (Daria Domaszewicz), córka Rafała (Robert Koszucki) i Marty (Katarzyna Bujakiewicz). Julka udziela pomocy poszkodowanym, a później dołącza do jednej z ekip ratowników i przyjeżdża do szpitala w Leśnej Górze.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Śmierć Małgosi. Córka Rafała Konicy umrze podczas operacji

Julka dołączy do jednej z ekip i później przyjedzie z ratownikami do szpitala. Tu także trafia na kryzys. Podczas operacji wykonywanej przez doktor Sylwię Mróz (Magdalena Turczeniewicz) i Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki) dochodzi do groźnego wypadku.
Sylwia w trakcie zabiegu traci nagle przytomność. Dostaje ataku padaczki, a upadając wbija jeden z instrumentów w szyję pacjentki!

Z sali od razu wybiega przerażona pielęgniarka, szukając kogoś, kto zdoła lekarkę zastąpić. A Julka Burska zgłasza się na ochotnika. - Podobno potrzebujecie chirurga?
- A pani to…?
- Ktoś, kto chce pomóc. Pierwszy dzień w Leśnej na chirurgii... Wysłał mnie dyrektor Tretter!

Lekarka szybko wymyśli niewinne kłamstwo, wiedząc, że inaczej personel szpitala nie pozwoli, by chwyciła za skalpel. A dyrektor Tretter tuż po operacji wzwywa ją do gabinetu. Wściekły, że dziewczyna ściągnęła kłopoty na siebie i cały szpital.

Patrz: Na dobre i na złe. Rafał Konica uratuje zabójcę swojej córki Małgosi


- Wiesz co to było? Samowolka! Samowolnie przeprowadzony zabieg operacyjny bez uprawnień... - szef Leśnej Góry przestahe nad sobą panować. Arogancja i pewność siebie Julki działają mu na nerwy.

- Akurat z tym się nie mogę zgodzić, że bez uprawnień!
- Teraz ja mówię. To nie są żarty. Nie miałaś prawa wchodzić na salę operacyjną. Naraziłaś życie tej pacjentki. Nie mówiąc o reputacji mojej i szpitala. Zachowałaś się jak nieodpowiedzialna gówniara!

A Julka od razu pokazuje, że ma niezły charakterek. - Proszę mnie nie karcić, jakbym nadal była małą córeczką Zosi Burskiej, bo już nią od dawna nie jestem!

- Więc zachowuj się odpowiedzialnie. Czy zdajesz sobie sprawe, że masz więcej szczęścia niż rozumu. Operacja się udała, ale jeżeli nie daj Boże, coś by się stało to i ty i ja poszlibyśmy siedzieć, a reputacja szpitala… Nawet nie chcę o tym myśleć!

- Nie moja wina, że chirurdzy tu u was padają przy stole operacyjnym jak muchy
- Jeszcze pyskujesz?!
- Może na widok krwi... Mogę już iść - dodaje z uśmiechem Julka. Tretter powoli dochodzi do siebie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: