SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Anna Popek na miejscu wypadku w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Anna Popek na miejscu wypadku w Leśnej Górze

31.01.2016, godz. 21:24
Na dobre i na złe odc. 623. Anna Popek
Na dobre i na złe odc. 623. Anna Popek foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Anna Popek w obsadzie "Na dobre i na złe". Prezenterka TVP2, która prowadzi program "Pytanie na śniadanie, w 623 odcinku "Na dobre i na złe" wciela się w postać reporterki telewizji, która relacjonuje na żywo tragiczny wypadek rozgrywający się w Leśnej Górze. To już trzeci raz kiedy Anna Popek gościnnie występuje w "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 623 - środa, 3.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Anna Popek kolejny raz wciela się w rolę dziennikarki w serialu "Na dobre i na złe". Gwiazda "Pytania na śniadanie" w 623 odcinku "Na dobre i na złe" zjawia się na miejscu wypadku na przystanku autobusowym w Leśnej Górze, by dla telewizji TCC News relacjonować na żywo przebieg tragedii.

I od razu naraża się ratownikom, którzy udzielają pomocy rannym. Witek Latoszek (Bartosz Opania) przepędza reporterkę, bo przeszkadza mu w pracy. A sytuacja naprawdę jest dramatyczna. Jedną z ofiar masakry jest Małgosia Konica (Daria Domaszewicz), córka Rafała (Robert Koszucki).

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz straci dziecko, bo dostanie ataku padaczki

Znana prezenterka TVP2 już wcześniej miała okazję gościć na planie "Na dobre i na złe" przy okazji przeprowadzanych przez nią wywiadów. Ostatnio pojawiła się w 515 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w marcu 2013 roku). Wystąpiła epizodycznej roli dziennikarki rozmawiającej z doktorem Andrzejem Falkowiczem (Michał Żebrowski) o sprawie śmierci Ludmiły Papierniak (Paulina Chruściel), który po uniewinnieniu przez prokuraturę, wygłaszał oświadczenie dla mediów.

Profesor ubolewał, że nie zdołał uratować życia Ludmiły, a nawet przeprosił jej bliskich. Lekarze z Leśnej Góry byli zbulwersowani, że uniknął kary i zaczyna odzyskiwać wpływy w szpitalu.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska znów w Leśnej Górze. Aleksandra Hamkało zastąpi Sarę Muldner

- Miałam scenę z Michałem Żebrowskim - przepytywałam go o jego reakcję na decyzję prokuratury. Było kilka dubli, scena nagrywana była z kilku ujęć, więc trochę to trwało - zdradziła wtedy Anna Popek. Podczas trzeciego występu w "Na dobre i na złe" dziennikarka nie ma scen z lekarzami z Leśnej Góry.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: