SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam znów razem na sali operacyjnej. Uratują Kasię Sawczuk

Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam znów razem na sali operacyjnej. Uratują Kasię Sawczuk

01.01.2016, godz. 12:11
Na dobre i na złe odc. 616. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 616. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Katarzyna Sawczuk trafia do szpitala w Leśnej Górze. W 622 odcinku "Na dobre i na złe" 19-letnia aktorka znana z roli Zosi w "Czasie honoru", która prywatnie jest dziewczyną Antka Króliowskiego zostaje pacjentką Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) i Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Świetni chirurdzy ratują życie Kasi Sawczuk, która w "Na dobre i na złe" wciela się w postać Nadii.

"Na dobre i na złe" odcinek 622 - środa, 27.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kasia Sawczuk już drugi raz gościnnie dołącza do obsady "Na dobre i na złe". W szpitalu w Leśnej Górze po raz pierwszy pojawiła się w 539 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę, 27.11.2013), ale wtedy grała Nataszę, uczennicę szkoły baletowej, która po wypadku samochodowym miała zmiażdżoną stopę.

Patrz: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz jest w ciąży i choruje na padaczkę!

Wiktoria obiecała że zrobi wszystko, by Natasza nie została kaleką. Niestety, część nogi trzeba jednak było amputować. A Tadeusz (Bogusław Suszka) - zaślepiony przez ból i pragnienie zemsty - zaatakował lekarkę, która operowała jego córkę… Wylał na nią żrący kwas.

Po dwóch latach Katarzyna Sawczyk znów zostaje pacjentką Wiktorii Consalidy, lecz tym razem nazywa się Nadia. Aktorka, która prywatnie jest dziewczyną Antka Królikowskiego w "Na dobre i na złe" gra dziewczynę mającą się poddać laparoskopowej operacji pęcherzyka żółciowego.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria powstrzyma Adama przed wyjazdem do Bydgoszczy

W 622 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria i Adam, których ostatnią łączą dość napięte stosunki, muszą odłożyć na bok swoje prywatne sprawy i połączyć siły dla dobra Nadii. W czasie zabiegu okazuje się, że chora Nadia ma nietypową budowę wewnętrzną. Właśnie przed to podczas zabiegu chirurdzy uszkadzają jej drogi żółciowe. Na szczęście szybko udaje się im naprawić błąd.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: