SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tomasz chory psychicznie. Wiktoria ma dosyć męża

Na dobre i na złe. Tomasz chory psychicznie. Wiktoria ma dosyć męża

27.01.2016, godz. 12:23
Na dobre i na złe odc. 622. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 622. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

To koniec małżeństwa lekarzy z "Na dobre i na złe"! Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) wreszcie odkryje prawdziwe oblicze swojego męża. W 622 odcinku "Na dobre i na złe" dowie się, że to Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) wrobił Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) w gwałt. A mąż Wiki nie zaprzeczy, że zrobił to, by pozbyć się rywala i na zawsze rozdzielić ją z ukochanym. Wściekła Wiktoria zarzuci Tomaszowi, że jest chory psychicznie!

"Na dobre i na złe" odcinek 622 - środa, 27.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Choć Adam Krajewski ma dowody na to, że przez Tomasza Rzepeckiego trafił do więzienia niesłusznie oskarżony o gwałt, to nie zamierza ich ujawniać. W 622 odcinku "Na dobre i na złe" po kolejnej konfrontacji z Tomaszem dochodzi do wniosku, że zostawi wszystko po staremu i nie powie Wiktorii za jakiego bydlaka wyszła za mąż.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia straci dziecko po ataku padaczki i odejdzie z Leśnej Góry

Ale Tomasz nie zazna spokoju kiedu Adam ujawni, że wie o jego udziale w sprawie gwałtu. W pewnej chwili Rzepecki przestanie nad sobą panować. - Posłuchaj gówniarzu nie będziesz mnie straszył. Rozwalasz moje małżeństwo od początku. Włazisz do mojego gniazda, do mojego domu i mącisz. Snujesz się jak smród po gaciach za Wiktorią. CO ty myślisz, że to jest romantyczne, to jest zakazana miłość? Jesteś jak choroba! - rzuci Adamowi prosto w twarz.

Krajewski nie da się sprowokować. - Stary, to nie ja ją oszukuje...
I wtedy Tomasz zaatakuje Adama. Rzuci się na niego z pięściami. Wywiąże się szarpanina, którą przerwie dopiero pacjent pukający do drzwi gabinetu chirurga dziecięciego. - Idź, powiedz jej prawdę i zniszcz wszystko!

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam znów razem. A co z Tomaszem?

Tego jednak Adam nie zrobi. Po skończonym dyżurze spakuje resztę swoich rzeczy, zostawi zdjęcia, które dostał od prowadzącego śledztwo policjanta na izbie przyjęć w kopercie adresowanej do Tomasza i pojedzie na dworzec skąd ma pociąg do Bydgoszczy.

Los sprawi, że zdjęcia dostaną się w ręce Wiktorii. I nagle wszystko stanie się jasne. Tomasz nawet nie będzie próbował się bronić. - To ja zrobiłem to zdjęcie. Wygląda na to, że chciałem wrobić go w gwałt...
- To znaczy?

- To znaczy, że wykorzystałem sytuację. A potem zgłosiłem to na policję, żeby go oczyścić. I chciałem nauczyć go rozumu i was definitywnie rozdzielić - wyzna Rzepecki.

Wiki nie będzie chciała już słuchać dalszych wyjaśnień. - To jest chore, jesteś chory! - powie i wybiegnie ze szpitala, by zatrzymać Adama.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: