SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz wyjeżdża z Leśnej Góry. A co z Matyldą?

Na dobre i na złe. Falkowicz wyjeżdża z Leśnej Góry. A co z Matyldą?

24.01.2016, godz. 09:29
Na dobre i na złe odc. 621. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Grzegorz (Marcin Bosak)
Na dobre i na złe odc. 621. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Grzegorz (Marcin Bosak) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Jaki los spotka Matyldę (Amelia Czaja) z "Na dobre i na złe", którą profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) postanowił oddać do rodziny zastępczej? Czy w ostatniej chwili Falkowicz zmieni zdanie i Matylda z nim zostaje? Niestety nie. W 622 odcinku "Na dobre i na złe" ze słów Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) wynika, że jego brat wyjechał na urlop. Matylda zamieszkała razem z Grzegorzem (Marcin Bosak) i jego żoną, którzy chcą jej stworzyć prawdziwą rodzinę.

"Na dobre i na złe" odcinek 622 - środa, 27.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Pożegnanie Falkowicza z Matyldą w 621 odcinku "Na dobre i na złe" porusza serca nawet najtwardszych widzów. 11-letnia córka Kasi Smudy (Ilona Ostrowska), byłej kochanki profesora z Leśnej Góry, którą od kilku miesięcy się opiekował opuszcza jego dom.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz Rzepecki chory psychicznie. Wiktoria odejdzie od męża?

Falkowicz oddaje Matyldę do rodziny zastępczej. Nowymi opiekunami Matyldy zostają Grzegorz i jego żona. - Nie chcesz mnie już? - pyta wprost Matylda kiedy domyśla się co Falkowicz planuje.
- Chcę, żebyś miała prawdziwe życie. Całymi dniami nie ma mnie w domu, weekendy spędzasz z opiekunką sama. Nie miałem rodziców, wychowywałem się w domu dziecka, bez żadnego wsparcia, sam...

- Nie jesteś sam - przyznaje 11-latka. - Posłuchaj, bez porządnej prawdziwej rodziny zawsze będzie się czuła samotnym człowiekiem niezależnie od tego kim będziesz, zawsze będziesz sama... - wyjaśnia jej Andrzej.

W końcu nadchodzi moment rozstania Falkowicza z przybraną córką. Matylda wsiada do samochodu Grzegorza i odjeżdża. Nagle Andrzej wybiega za nią na ulicę. Dogadania auto, a 11-latka rzuca mu się w ramiona. Zupełnie jakby istniał jeszcze cień szansy, że zostanie z Falkowiczem.

Patrz: Na dobre i na złe. Sylwia straci dziecko po ataku padaczki i odejdzie z Leśnej Góry

Dopiero w 622 odcinku "Na dobre i na złe" okazuje się, że Matylda jednak zamieszkała z nowymi rodzicami. Falkowicz nie pojawia się w Leśnej Górze, bo wyjeżdża na urlop. Adam Krajewski informuje Wiktorię Consalidę (Katrzyna Dąbrowska), że brat odpoczywa i nie kontaktuje się z nim. Jakby wyjazd na wakacje miał mu pomóc zapomnieć o Matyldzie, którą pokochał jak swoje dziecko.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Samsung
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: