SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Chora na padaczkę Sylwia zajdzie w ciążę i zostawi Roberta

Na dobre i na złe. Chora na padaczkę Sylwia zajdzie w ciążę i zostawi Roberta

03.01.2016, godz. 12:48
Na dobre i na złe odcinek 622. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe odcinek 622. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Tej ciąży w "Na dobre i na złe" chyba nikt się nie spodziewał! W 622 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) jest w ciąży. Ojcem dziecka lekarki z Leśnej Góry jest oczywiście jej niewierny mąż Robert Dębski (Bartosz Porczyk). A żeby było jeszcze ciekawiej okaże się, że Sylwia choruje na padaczkę. Gdy odkryje, że zostanie mamą odejdzie od męża.

"Na dobre i na złe" odcinek 622 - środa, 27.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ciąża Sylwii Mróz z "Na dobre i na złe" to zupełnie niespodziewany zwrot w życiu neurochirurg z Leśnej Góry. Wiadomość o dziecku spadnie na nią jak grom z jasnego nieba. Sylwia dowie się, że jest w ciąży akurat w chwili gdy postanowi zostawić wiarołomnego męża.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam znów razem! Wiki powstrzyma ukochanego przed wyjazdem z Leśnej Góry

W 622 odcinku "Na dobre i na złe" nastąpi koniec małżeństwa Sylwii Mróz i Roberta Dębskiego. Zdradzona lekarka będzie miał dosyć kłamstw ukochanego, który od miesięcy ją oszukuje, romansuje z pielęgniarką Beatą (Maria Góralczyk) i będzie miał dziecko z kochanką.

Doktor Mróz odejdzie od Roberta. Jak podaje magazyn "Świat Seriali" ta decyzja będzie wymagała od niej olbrzymiej odwagi i samozaparcia. Bo rozstanie z mężem oznacza również, że pozbawia swoje dziecko szansy na wychowywanie się w pełnej rodzinie. Ale Sylwia nie wyobraża sobie życia u boku kłamcy i zdrajcy.

Zobacz: Na dobre i na złe. Rozwód Leny i Witka

To Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) jako pierwszy dowie się, że Sylwia jest w ciąży z Robertem i ciężko choruje. W 622 odcinku "Na dobre i na złe" przyjaciółka przyzna się, że kilka lat temu miała wypadek, po którym cierpi na padczaczkę. Poza tym spodziewa się dziecka męża.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: