SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Bójka Adama z Tomaszem! Adam oskarża męża Wiki, że wrobił go w gwałt

Na dobre i na złe. Bójka Adama z Tomaszem! Adam oskarża męża Wiki, że wrobił go w gwałt

20.01.2016, godz. 21:15
Na dobre i na złe odc. 622. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 622. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kolejne starcie w "Na dobre i złe" dwóch nienawidzących się lekarzy! Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) odkrył, że to przez Tomasza Rzepecki (Ireneusz Czop) został oskarżony o gwałt i trafił do więzienia. I nie zamierza tego tak zostawić. W 622 odcinku "Na dobre i na złe" wygrania mężowi Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) co o nim myśli. Tomasz nie pozostaje mu dłużny. Między lekarzami omal nie dochodzi do bójki.

"Na dobre i na złe" odcinek 622 - środa, 27.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

O tym, że Tomasz Rzepecki z "Na dobre i na złe" jest kanalią wiedzą wszyscy fani serialu, którzy kibicują miłości Wiktorii i Adama. Mąż Wiki już nie raz udowodnił, że jest zdolny do najgorszej podłości, by pozbyć się Krajewskiego. Łudzi się, że koiedy jego rywal zniknie, Wiktoria wreszcie go pokocha. Ale uczucie, które łączy byłych kochanków jest zbyt silne, by Tomasz mógł je zniszczyć.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria zatrzyma Adam w Leśnej Górze

W 622 odcinku "Na dobre i na złe" ostatniego dnia pracy Adama w szpitalu w Leśnej Górze dochodzi do kolejnej konfrontacji lekarzy. Krajewski nie ma już nic do stracenia, więc wprost oskarża Tomasza o to, że wrobił go w gwałt, że miał dowód na jego niewinność, ale pozwolił na to, żeby niesłuszenie oskarżony trafił do więzienia.

Te słowa działają na męża Wiktorii jak płachta na byka. Rzepecki nie ma sobie nic do zarzucenia. Wprost przeciwnie - gdyby mógł zrobiłby to jeszcze raz. Od razu domyśla się, że Adam widział zdjęcia, które jakiś czas temu przekazał prokuraturze.

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria odejdzie od Tomasza do Adama!

- Musisz mieć niezłe wejścia w prokuraturze skoro pokazali ci akta. Ale co ja się dziwię skoro nie byłeś tam pierwszy raz... - Tomasz wypomina Adamowi, że ma za sobą kryminalną przeszłość.
- To jest twoja odpowiedź... - Krajewski nie daje się jednak sprowokować.

I wtedy mężowi Wiki puszczają nerwy. Wreszcie wygrania Adamowi co o nim myśli. - Posłuchaj gówniarzu nie będziesz mnie straszył. Rozwalasz moje małżeństwo od początku.Włazisz do mojego gniazda, do mojego domu i mącisz. Snujesz się jak smród po gaciach za Wiktorią. CO ty myślisz, że to jest romantyczne, to jest zakazana miłość? Jesteś jak choroba!

Adam próbuje okiełznać rywala. - Stary, to nie ja ją oszukuje... Nagle Tomasz nie wytrzymuje. Rzuca się z pięściami na kochanka Wiktorii. - Idź, powiedz jej prawdę i zniszcz wszystko!

Co wydarzy się dalej? Czy Adam powie Wiktorii, że to przez Tomasza trafił do więzienia oskarżony o gwałt? A może przemilczy całą sprawę, by nie niszczyć małżeństwa swojej ukochanej? To okaże się w 622 odcinku "Na dobre i na złe".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: