SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Beata oskarża Roberta, że chciał zabić ich dziecko

Na dobre i na złe. Beata oskarża Roberta, że chciał zabić ich dziecko

27.01.2016, godz. 07:44
Na dobre i na złe odcinek 622. Robert Dębski (Bartosz Porczyk) Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe odcinek 622. Robert Dębski (Bartosz Porczyk) Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Awantura i rozstanie kochanków z "Na dobre i na złe"! Ciężarna pielęgniarka Beata (Maria Góralczyk) wreszcie przejrzała na oczy i dostrzegła jakim draniem jest Robert Dębski (Bartosz Porczyk). Mąż Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz) przez wiele miesięcy ją oszukiwał, a kiedy dowiedział się, że Beata jest w ciąży namawiał ją do aborcji. W 622 odcinku "Na dobre i na złe" pielęgniarka z Leśnej Góry zrywa z kochankiem. Urządza mu awanturę przed szpitalem i grozi, że powie o ich romansie Sylwii.

"Na dobre i na złe" odcinek 622 - środa, 27.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Pielęgniarka Beata Nowakowska z "Na dobre i na złe" zakochała się w przystojnym lekarzu nie wiedząc, że wybranek jej serca jest żonaty. Przez wiele miesięcy Robert Dębski prowadził podwójne życie - sypiał z Beatą, by zaraz potem wracać do Sylwii i zapewniać żonę o swojej wielkiej miłości.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia jest w ciąży, ale rzuca Roberta

Ciąża Beaty wszystko jednak skomplikowała. Robert próbował pozbyć się kochanki i jej dziecka wmawiając Beacie, że maleństwo jest ciężko chore, ma poważną wadę genetyczną, i na pewno umrze po porodzie.

W ten perfidny sposób próbował zmusić Beatę, by poddała się aborcji. Pielęgniarka nie była jednak w stanie usunąć ciąży. Kiedy uciekła z gabinetu ginekolga, który miał przeprowadzić zabieg, przypadkiem dowiedziała się, że Robert jest mężem Sylwii Mróz.

W 622 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia zauważa kłótnię Roberta z Beatą na parkingu przed szpitalem. Ciężarna pielęgniarka jest wściekła na swojego kochanka po tym, jak próbował zmusić ją do aborcji. W końcu zaczyna mu grozić.

- Sukinsynu... Chciałeś, żebym je zabiła! -
oskarża Roberta.
- Nie… to nieporozumienie… Źle mnie zrozumiałaś! Też się bałem…
- Mam to gdzieś! Jeszcze raz się do mnie zbliżysz, to powiem twojej żonie, z kim żyje! - grozi Dębskiemu.

Patrz: Na dobre i na złe. Śmierć Małgosi w Leśnej Górze. Córka Rafała Konicy umrze podczas operacji

I w tej właśnie chwili małżeństwo Sylwii i Roberta do przeszłości. Zdradzona lekarka dzwoni do męża, by powiedzieć mu, że o wszystkim wie. Kilka godzin później Dębski zjawia się w Leśnej Górze. Przeprasza i błaga o jeszcze jedną szansę.
- Popełniłem wielki błąd, nie powinienem cię oszukiwać. Pozwól mi to wszystko naprawić. Jesteśmy sobie potrzebni. Do tego twoja choroba... Co mam zrobić? Tamto nie ma dla mnie znaczenia - zapewnia żonę Robert.

- Co nie ma dla ciebie znaczenia? Twoje dziecko nie ma dla ciebie znaczenia? - Sylwia nie wierzy własnym uszom. - Ja nigdy nie chciałem mieć dzieci tak jak ty! - stwierdza w pewnej chwili Robert.
Doktor Mróz nie zamierza tego słuchać. - Wynoś się, wynoś się z mojego życia. Zabieraj manatki i wynoś się!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: