SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Aneta pozbędzie się Wiktorii z życia Adama? - ZWIASTUN

Na dobre i na złe. Aneta pozbędzie się Wiktorii z życia Adama? - ZWIASTUN

27.01.2016, godz. 07:55
Na dobre i na złe odc. 622. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 622. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Do tego starcia w "Na dobre i na złe" wcześniej czy później musiało dojść. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) jest tak pewna siebie, że nie ma wątpliwości, że Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) będzie tylko jej. Problemem jest tylko Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), którą Adam wciąż kocha. W 622 odcinku "Na dobre i na złe" kochanka Adama postanawia pozbyć się rywalki! Podczas konfrontacji z Wiki w Leśnej Górze mówi jej wprost, żeby zostawiła Krajewskiego w spokoju.

"Na dobre i na złe" odcinek 622 - środa, 27.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Romans Adama Krajewskiego z Anetą Gniewosz, przedstawicielką farmaceutyczną, którą chirurg z Leśnej Góry poznał na treningu MMA, zbliża się do końca. Kochanka lekarza zdaje sobie sprawę, że po jego wyjeździe do Bydgoszczy nie ma już na co liczyć. Poza tym Adam wciąż kocha Wiktorię...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz oszaleje po odejściu Wiktorii

W 622 odcinku "Na dobre i na złe" Aneta podejmuje desperacką próbe wyeliminowania rywalki. Zjawia się w szpitalu w Leśnej Górze i przedstawia się doktor Consalidzie. Jak zwykle jest pewna siebie i zadziorna, czym wzbudza niechęć Wiki.  - Nie zostałyśmy przedstawione... Aneta - nowa dziewczyna Adama wyciąga do Wiktorii rękę, jakby w geście pojednania.

Lekarka uśmiecha się, lecz nie ma ochoty na pogawędki z Anetą. - Wiktoria, bardzo mi miło. Przepraszam, jestem trochę zajęta... - odpowiada szybko i już ma odejść, kiedy blondynka ją zatrzymuje.
- Zwycięstwo poważne imię. A wiesz co znaczy moje? Wdzięk i łaska. Tak wiem jestem beznajdziejna w pogaduchach, wolę walić wprost...

Patrz: Na dobre i na złe. Sylwia jest w ciąży, ale rzuca Roberta

Wiktoria wspomina o tym, że wie o treningach sztuk walki, które połączyły Anetę z Adamem. W miarę możliwości stara się być uprzejma, ale marnie jej to wychodzi. - Wiesz za co to lubię? Bo tam każdy może wygrać z każdym jeśli tylko chce... - stwierdza w pewnej chwili Aneta rzucając Wiki złowrogie spojrzenie.

Doktor Consalida jest zaskoczona tymi słowami. - A dlaczego mi to mówisz? - pyta Anetę.
- Adam przegra, jeśli nie zostawisz go w spokoju... - uprzedza ją kochanka Krajewskiego po cichu licząc, że tymi słowami wszystko załatwi, że Wiki raz na zawsze zniknie z życia Adama. Nic bardziej mylnego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: