SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Szczepan w szpitalu po narkotykach! Agata zostawi salowego

Na dobre i na złe. Szczepan w szpitalu po narkotykach! Agata zostawi salowego

20.01.2016, godz. 20:15
Na dobre i na złe odc. 621. Szczepan Lipski (Kamil Kula), Lena (Anita Sokołowska), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka)
Na dobre i na złe odc. 621. Szczepan Lipski (Kamil Kula), Lena (Anita Sokołowska), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Salowy Szczepan (Kamil Kula) "Na dobre i na złe" przez własną głupotę omal nie umrze! W 621 odcinku ''Na dobre i na złe'' salowy trafi do szpitala jako pacjent. Powód? Zażyje kokainę przed egzaminem pielęgniarskim i nie poczuje się najlepiej. Ukochanej Agacie Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oczywiście nie powie prawdy. Wyniki badań będą jednak mówiły same za siebie. Szczepan to narkoman? Kiedy Agata pozna prawdę zerwie z salowym.

"Na dobre i na złe" odcinek 621 - środa, 20.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tym razem miarka się przebrała! Agata rzuci Szczepana po tym, jak przyjmie go na oddział... po narkotykach.

Zobacz: Na dobre i na złe. Lena ma kochanka. Z kim zdradza Latoszka?

Zacznie się oczywiśnie niewinnie. Woźnicka będzie szczęśliwa, że jej partner wziął się do nauki i nie będzie mu przeszkadzać. Szczepan wybierze się na ważny egzamin, ale bez pomocy dopalaczy sobie nie poradzi - tak przynajmniej uważa.

W 621 odcinku ''Na dobre i na złe'' salowy zażyje kokainę ''na koncentrację'' i wyjdzie z domu. W drodze na egzamin zadzwoni do niego Adam (Grzegorz Daukszewicz) i zorientuje się, że z jego kumplem coś nie gra.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Witek Latoszek wróci z terapii do Leśnej Góry

Krajewski zjawi się pod szkołą Szczepana i zawiezie go do szpitala, gdzie czekać na niego będzie... Agata. Salowy będzie robił wszystko, żeby uniknąć szczegółowych badań, ale Agata będzie nalegać. Lekarka dowie się o oczywiście, że jej partner brał narkotyki i będzie poważnie zawiedziona...

Z resztą nie pierwszy raz. Szczepan już wcześniej został przyłapany na kłamstwie. Wyjdzie ze szpitala i nie będzie chciała więcej widzieć ukochanego.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: