SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Rozwód Leny i Witka. To koniec miłości Latoszków

Na dobre i na złe. Rozwód Leny i Witka. To koniec miłości Latoszków

20.01.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 621. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 621. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Rozwód Latoszków z "Na dobre i na złe" staje się faktem! W 621 odcinku "Na dobre i na złe" odbywa się ostatnia rozprawa rozwodowa, na której sąd orzeka, że Lena Starska (Anita Sokołowska) i Witek Latoszek (Bartosz Opania) nie są już małżeństwem. Ale na tym jeszcze nie koniec. Anita Sokołowska zapowiada, że Lena wróci do byłego męża. Przez jakiś czas będzie jednak miała romans ze Staszkiem (Marcin Kwaśny), byłym kolegą z pracy.

"Na dobre i na złe" odcinek 621 - środa, 13.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Lena i Latoszek z "Na dobre i na złe" po kilku miesiącach nieobecności wracają do Leśnej Góry. Najpiew w szpitalu pojawia się Witek, który po zakończeniu terapii w ośrodku dla żołnierzy cierpiących na zespół stresu pourazowego próbuje na nowo ułożyć sobie życie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka Burska znów w Leśnej Górze. Aleksandra Hamkało zastąpi Sarę Muldner

W 621 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry przyjeżdża także Lena. Najpierw jednak małżonkowie spotykają się w sądzie, który orzeka ich rozwód. Para lekarzy rozstaje się po trzech latach małżeństwa. Oboje czują, że już od dawna łączy ich tylko syn Felek (Maksymilian Jakubczyk).

Lena nie była w stanie wybaczyć mężowi zdrady z Agatą Woźnicką (Emilia Komarnicka). Później ich drogi się rozeszły i nawet wypadek Latoszka na misji w Afryce ich ze sobą nie połączył.

W 621 odcinku "Na dobre i na złe" Lena i Latoszek biorą rozwód bez orzekania o winie. Obywa się bez kłótni, wyciągania małżeńskich brudów, czy walki o dziecko. Rozstają się w przyjaznej atmosferze, a Lena zaczyna nowe życie u boku kochanka Staszka (Marcin Kwaśny).

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz odda Matyldę do rodziny zastępczej

Tego samego dnia Lena wraca do Leśnej Góry gdzie obejmuje stanowisko ordynatora interny, które wcześniej zajmował Witek. Byli małżonkowie znów pracują razem w szpitalu i od razu popadają w konflikt.

Anita Sokołowska zdradziła, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" w 2016 roku między Latoszkami będzie się sporo działo.

- Lena wróciła do Leśnej Góry i znowu leczy ludzi. Awansowała, została ordynatorem interny i jak to w życiu bywa, dochodzi do konfliktów między nią a doktorem Latoszkiem. Ciągle między nimi iskrzy. Niby się rozwiedli, ale wydaje się, że odeszli od siebie po to, żeby za chwilę do siebie wrócić – zapowiedziała tajemniczo aktorka z "Na dobre i na złe"  w rozmowie z tygodnikiem "Naj".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: