SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Matylda zostanie z Falkowiczem na zawsze?

Na dobre i na złe. Matylda zostanie z Falkowiczem na zawsze?

17.01.2016, godz. 12:03
Na dobre i na złe odc. 621. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Grzegorz (Marcin Bosak)
Na dobre i na złe odc. 621. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Grzegorz (Marcin Bosak) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy Falkowicz (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe" zostanie pełnoprawnym ojcem Matyldy (Amelia Czaja)? Profesor z Leśnej Góry zajął się dziewczynką, bo myślał, że to jego córka. Badania DNA wykluczyły pokrewieństwo, ale Falkowicz pokochał Matyldę jak własne dziecko. Właśnie dlatego w 621 odcinku ''Na dobre i na złe'' tak trudno mu przedstawić Matyldzie jej nową rodzinę zastępczą. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) proponuje bratu, żeby to właśnie on został nowym ojcem 11-latki, skoro tak bardzo ją pokochał.

"Na dobre i na złe" odcinek 621 - środa, 20.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kto by przypuszczał, że z Falkowicza będzie ojciec na medal? 11-letnia Matylda, która początkowo miała być jego córką skradła mu serce. Teraz Andrzej nie będzie mógł się z nią rozstać.

Zobacz: Na dobre i na złe. Lena ma kochanka. Z kim zdradza Latoszka?

Falkowicz i Matylda zaczęli się świetnie dogadywać. Lekarz z Leśnej Góry pokochał dziewczynkę jak własną córeczkę. Serce mu pęka, gdy musi przedstawić ją nowej rodzinie zastępczej.

W 621 odcinku ''Na dobre i na złe'' zawozi Matyldę do stadniny koni, którą prowadzi Grzegorz. Mąż Heleny (Marieta Żukowska), pacjentki, która zmarła w Leśnej Górze i jego żona nowa żona Asia chcą stworzyć Matyldzie prawdziwy dom.

Dziewczynka szybko orientuje się, że nie chodzi tylko o naukę jazdy, ale o to, że Grzegorz i Asia mają zostać jej nowymi rodzicami.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Witek Latoszek wróci z terapii do Leśnej Góry

Matylda jest załamana, podobnie jak Andrzej. Falkowicz w szczerej rozmowie z dziewczynką wyzna, że bardzo zależy mu na jej szczęściu. Adam (Grzegorz Daukszewicz) zasugeruje, żeby to właśnie Andrzej został pełnoprawnym opiekunem córki Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). Czy Falkowicz zdecyduje się na ten krok i adoptuje Matyldę?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: