SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lena na randce z nowym kochankiem

Na dobre i na złe. Lena na randce z nowym kochankiem

14.01.2016, godz. 12:00
Na dobre i na złe odc. 621. Lena Starska (Anita Sokołowska), Staszek (Marcin Kwaśny)
Na dobre i na złe odc. 621. Lena Starska (Anita Sokołowska), Staszek (Marcin Kwaśny) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dla Leny Starskiej (Anita Sokołowska) powrót do "Na dobre i na złe" po pół roku nieobecności oznacza przełomowe zmiany w życiu prywatnym i zawodowym. W 621 odcinku "Na dobre i na złe" Lena i Witek Latoszek (Bartosz Opania) rozwodzą się. Na tym jednak nie koniec, bo doktor Starska awansuje na ordynatora interny. I coraz bardziej angażuje się w relacje z nowym kochankiem. Kilka godzin po rozwodzie Staszek Zaremba (Marcin Kwaśny) zabiera Leną na randkę. Na oczach Latoszka...

"Na dobre i na złe" odcinek 621 - środa, 20.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Koniec małżeństwa Leny i Latoszka w "Na dobre i na złe" nie kończy jednak ich współpracy w Leśnej Górze. Wprost przeciwnie - w 621 odcinku "Na dobre i na złe" lekarze biorą rozwód, ale tuż po wyjściu z sądu spotykają się w szpitalu. Z tą tylko róźnicą, że teraz to Lena jest szefem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Lena Starska szefem interny w Leśnej Górze. Wygryzła Latoszka?

Po ostatnich ciężkich przeżyciach, długiej terapii w ośrodku leczenia żołnierzy cierpiących na zespół stresu pourazowego Latoszek doszedł już do siebie, lecz nie chce już dłużej być ordynatorem interny. Zrezygnował z tego stanowiska, by skupić sie tylko i wyłącznie na pacjentach. Jego miejsce zajęła teraz Lena.

Pierwszy dzień pracy rozwiedzionych Latoszków w Leśnej Górze upływa pod znakiem konfliktu. Lenie i Witkowi trudno się ze sobą dogadać. Od dawna nie mieli ze sobą żadnego kontaktu, więc teraz nie potrafią normalnie rozmawiać. Jednak dla dobra pacjentów starają się zachować pozory. Między nimi wciąż iskrzy, lecz po dawnym uczuciu nie ma już śladu.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska znów w Leśnej Górze. Aleksandra Hamkało zastąpi Sarę Muldner

W 621 odcinku "Na dobre i na złe" po skończonym dyżurze Lena umawia się na randkę ze Staszkiem, swoim nowym bliskim przyjacielem. Latoszek od razu zauważa żonę z kochankiem przed szpitalem. Z zazdrością patrzy na miłość swojego życia, którą stracił na własne życzenie.

Jak rozwinie się dalej znajomość Leny i Staszka? Czy pani ordynator stanie się obiektem szpitalnych plotek w Leśnej Górze? I jak Latoszek poradzi sobie widząc Lenę z innym mężczyzną? O tym widzowie przekonają się w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: