SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lena i Latoszek znów razem w Leśnej Górze. Podpadają dyrektorowi Tretterowi

Na dobre i na złe. Lena i Latoszek znów razem w Leśnej Górze. Podpadają dyrektorowi Tretterowi

20.01.2016, godz. 07:10
Na dobre i na złe odc. 621. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 621. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto:

Rozwód Leny (Anita Sokołowska) i Witka Latoszka (Bartosz Opania) z "Na dobre i na złe" rozwścieczy Trettera (Piotr Garlicki). W 621 odcinku ''Na dobre i na złe'' dyrektor szpitala w Leśnej Górze zatrudni Lenę i Witka na jednym oddziale, bo jak sam twierdzi - oni są dla siebie stworzeni! Czy po rozwodzie współpraca będzie im się dobrze układać? Zaskakujący zwrot akcji dla fanów ''Na dobre i na złe''.

"Na dobre i na złe" odcinek 621 - środa, 20.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 621 odcinku ''Na dobre i na złe'' Lena i Wirek spotkają się na sali sądowej, ale po rozwodzie wciąż będą mieli ze sobą do czynienia. Oboje wrócą do pracy w szpitalu!

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka Burska znów w Leśnej Górze. Aleksandra Hamkało zastąpi Sarę Muldner

W Leśnej Górze Lena obejmie stanowisko ordynatora interny, a jej były mąż będzie jej podwładnym. Konica (Robert Koszucki) będzie zdziwiony takim obrotem spraw. Ale Latoszek tylko cicho westchnie twierdząc, że taki układ jak najbardziej mu odpowiada.

- Spodziewałem się wejścia smoka… A nie: smoczycy!
- Dla mnie to czysty deal.
- Ona dostała gabinet. A ty? Co ty będziesz z tego miał?
- Święty spokój...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Lena Starska szefem interny w Leśnej Górze. Wygryzła Latoszka?

Już pierwszego dnia wspólnej pracy w Leśnej Górze Stefan Tetter wezwie byłych małżonków do siebie na dywanik i szczerze powie im co myśli.

-Jestem na was strasznie wściekły… Oczekuję, że mi przejdzie pod wpływem waszej udanej współpracy. Jeśli nie, będę jeszcze bardziej wściekły i nic na to nie poradzę! Bo dla mnie jesteście dla siebie stworzeni. I żaden pieprzony rozwód nie jest w stanie tego zmienić! - czy Tretter ma rację i Lena i Witek jeszcze do siebie wrócą? Wspólna praca z pewnością bardzo ich do siebie zbliży.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: